• Wyprzedaż!
  Gips szpachlowy Nida DUO 25 kg
  Gips szpachlowy Nida DUO 25 kg

  Gips szpachlowy Nida DUO 25 kg

  59,00 zł
  brutto

  Gips szpachlowy Nida Duo to produkt idealny dla każdego wykonawcy. Jego unikalna formuła oparta na syntetycznym gipsie łączy w sobie siłę i elastyczność tradycyjnego gipsu szpachlowego oraz gładzi gipsowej. Dzięki temu powstaje łatwa w obróbce i szlifowaniu gładź, która doskonale sprawdza się jako wykończenie całych powierzchni.

  13 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Podwójna jakość, jedna aplikacja - Nida DUO do perfekcyjnych ścian!  Nida DUO to produkt stworzony z myślą o każdym wykonawcy, który dąży do perfekcyjnych efektów w swoich projektach wykończeniowych. Ta wyjątkowa receptura oparta na gipsie syntetycznym łączy w sobie siłę gipsu szpachlowego i elastyczność gładzi gipsowej, oferując niezrównane korzyści:  • Potrójna Wydajność: Nida DUO łączy moc gipsu szpachlowego z walorami gładzi gipsowej, co pozwala na efektywne i efektowne wykańczanie powierzchni w jednym produkcie.
  • Łatwość Obróbki: Dzięki odpowiedniemu doborowi wypełniaczy, produkt jest łatwy do obróbki i szlifowania. Uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni to teraz dziecinnie prosta sprawa.
  • Doskonała Podstawa: Nida DUO znakomicie sprawdza się jako gładź do całopowierzchniowego wykańczania powierzchni. Powierzchnia jest idealna pod dalsze prace wykończeniowe, co oszczędza czas i pieniądze.
  • Elastyczność i Trwałość: Dzięki elastyczności gipsu syntetycznego, Nida DUO utrzymuje doskonałe właściwości, zapewniając trwałość i długotrwałe efekty.
  • Szlifowanie bez Trudności: Proces szlifowania produktu jest prosty i efektywny, co pozwala osiągnąć dokładne i estetyczne wykończenie.  Dane techniczne  Okres przydatności od daty produkcji

  9 miesięcy

  Proporcje mieszanki

  0,40 l wody na 1 kg produktu

  Maksymalna grubość jednej warstwy

  do 3,0 mm

  Przybliżone zużycie

  ok. 0,3 kg/m2

  Czas obróbki

  ok. 100 min.

  Poziom szpachlowania gipsowego

  Q1 - Q4.

  Siniat
  NIDA DUO 25kg
  13
  Zastosowanie
  do ręcznego spoinowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z zastosowaniem taśmy zbrojącej jak i cienkowarstwowego szpachlowania cało powierzchniowego
  Pojemność
  25 kg
  Typ produktu
  gips

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Gips szpachlowy Nida DUO 25 kg

  Gips szpachlowy Nida DUO 25 kg

  59,00 zł
  brutto