• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Krążek ścierny perforowany 225mm G60
Krążek ścierny perforowany 225mm G60

Krążek ścierny perforowany 225mm G60

4,58 zł
bruttoKrążek ścierny perforowany 225 mm to profesjonalny produkt przeznaczony do szlifowania różnych powierzchni. Dzięki swojej perforowanej konstrukcji, krążek pozwala na skuteczne usuwanie pyłu i ogranicza przegrzewanie materiału, co wpływa na zwiększenie żywotności narzędzia oraz zapewnia większy komfort pracy. 

40 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Krążek ścierny perforowany 225 mm to profesjonalny produkt przeznaczony do szlifowania różnych powierzchni. Dzięki swojej perforowanej konstrukcji, krążek pozwala na skuteczne usuwanie pyłu i ogranicza przegrzewanie materiału, co wpływa na zwiększenie żywotności narzędzia oraz zapewnia większy komfort pracy.

Krążek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego wytrzymałość oraz skuteczność w procesie szlifowania. Doskonale nadaje się do prac na metalu, drewnie, tworzywach sztucznych oraz innych materiałach.

Krążek ścierny perforowany 225 mm jest kompatybilny z wieloma rodzajami szlifierek, co sprawia, że można go wykorzystać w różnych zastosowaniach i warunkach pracy. Dostępny jest w różnych gradacjach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Krążek jest łatwy w montażu i demontażu, co umożliwia szybką i bezproblemową wymianę narzędzia w trakcie pracy.

KR225 P060
40
Zastosowanie
uniwersalne
Średnica
225 mm
Gradacja
060
Typ produktu
krążki ścierne

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Krążek ścierny perforowany 225mm G60

Krążek ścierny perforowany 225mm G60

4,58 zł
brutto