• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kostka ścierna prosta GR100
Kostka ścierna prosta GR100

Kostka ścierna prosta GR100

2,14 zł
bruttoKostka ścierna to narzędzie przeznaczone do ręcznego szlifowania i obróbki różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal, farby, gips i wiele innych. Jest to czterostronna gąbka o bardzo dużej twardości, wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i skuteczność narzędzia.

46 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kostka ścierna to narzędzie przeznaczone do ręcznego szlifowania i obróbki różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal, farby, gips i wiele innych. Jest to czterostronna gąbka o bardzo dużej twardości, wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i skuteczność narzędzia.

Kostka ścierna zapewnia dokładne i równomierne szlifowanie powierzchni, czyszczenie, polerowanie oraz matowienie różnorodnych materiałów. Dzięki swojej twardości i wytrzymałości, kostka świetnie sprawdza się w trudnych warunkach i przy wymagających pracach szlifierskich.

Narzędzie to doskonale nadaje się do szlifowania ręcznego, co pozwala na precyzyjną kontrolę procesu szlifowania oraz uzyskanie pożądanych efektów obróbki powierzchni. Kostka ścierna jest bardzo łatwa w użyciu i zapewnia skuteczne i szybkie szlifowanie, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

KOSTKA 100
46
Gradacja
GR100
Typ produktu
kostka ścierna

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kostka ścierna  GR100

Kostka ścierna prosta GR100

2,14 zł
brutto