• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Otwornica diamentowa 35mm Electroplated M14
Otwornica diamentowa 35mm Electroplated M14

Otwornica diamentowa 35mm Electroplated M14

55,10 zł
bruttoOtwornice diamentowe ELECTROPLATED to wysokiej jakości wiertła i otwornice przeznaczone do cięcia różnych materiałów, takich jak gres, marmur, ceramika, szkło, laminat i PCV. Ich wyjątkowa konstrukcja pozwala na dokładne i efektywne wycinanie otworów w tych materiałach.

3 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Otwornice diamentowe ELECTROPLATED to wysokiej jakości wiertła i otwornice przeznaczone do cięcia różnych materiałów, takich jak gres, marmur, ceramika, szkło, laminat i PCV. Ich wyjątkowa konstrukcja pozwala na dokładne i efektywne wycinanie otworów w tych materiałach.

Podczas początkowej fazy wycinania otworów, koronka musi być ustawiona lekko pod kątem w stosunku do obrabianej powierzchni, co pozwala wykonać w nim wstępne nacięcie pełniące funkcję prowadzenia. Otwornice diamentowe ELECTROPLATED mogą być mocowane do elektronarzędzi za pomocą gwintu M14, na przykład do szlifierek kątowych, których prędkość obrotowa wynosi maksymalnie 11 000 obr./min.

Wiertła diamentowe electroplated posiadają również uchwyt HEX do wkrętarek ręcznych czy wiertarek. Podczas wiercenia otworów za pomocą wiertła diamentowego nie należy używać udaru. Otwornice diamentowe ELECTROPLATED powinny być wiercone z chłodzeniem wodnym z powodu maksymalnej prędkości obrotowej wynoszącej 2800 obr./min.

Istnieje jednak możliwość pracy na sucho, jednakże zaleca się pracę na mokro, co wydłuży żywotność otwornicy. Wiertła i otwornice diamentowe ELECTROPLATED to profesjonalne narzędzia dedykowane do precyzyjnego wycinania otworów w różnych materiałach. Dzięki ich wyjątkowej konstrukcji i możliwości pracy na mokro, są one idealnym narzędziem dla profesjonalistów w branży budowlanej i remontowej.

K2
Otwornica diam. M-14 35mm electropl.
3
Zastosowanie
materiały twarde
Średnica
35 mm
Mocowanie
M14
Warunki pracy
na mokro
Typ produktu
otwornica

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Otwornica diamentowa 35mm Electroplated M14

Otwornica diamentowa 35mm Electroplated M14

55,10 zł
brutto