• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wiertło do betonu 8x120 mm Arvex WIDIA-SUPER
Wiertło do betonu 8x120 mm Arvex WIDIA-SUPER

Wiertło do betonu 8x120 mm Arvex WIDIA-SUPER

9,75 zł
bruttoWiertło widiowe Arvex WIDIA-SUPER to najwyższej jakości wiertło do betonu z tradycyjnym uchwytem cylindrycznym. Profesjonalne narzędzie do stosowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Posiada certyfikat Berlińskiego Instytutu Techniki Budowlanej, gwarantujący, że narzędzie to może być bezpiecznie wykorzystane do wykonywania otworów pod kotwy rozporowe o dużych obciążeniach.

4 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wiertło widiowe Arvex WIDIA-SUPER to najwyższej jakości wiertło do betonu z tradycyjnym uchwytem cylindrycznym. Profesjonalne narzędzie do stosowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Posiada certyfikat Berlińskiego Instytutu Techniki Budowlanej, gwarantujący, że narzędzie to może być bezpiecznie wykorzystane do wykonywania otworów pod kotwy rozporowe o dużych obciążeniach.


Wiertło posiada innowacyjny design głowicy, która zapewnia precyzyjne wiercenie dzięki centrującemu szpicowi pozwalającemu na łatwe określenie miejsca wiercenia.

Uchwyt walcowy z trzema ścięciami z kolei zapobiega obrotowi wiertła w uchwycie, co jest szczególnie ważne dla długich wiertel o średnicach powyżej 12mm. Ostrze jest utwardzone, aby poradzić sobie z trudnymi podłożami, a precyzyjnie oszlifowana spirala zapewnia stabilność i dobry odpływ wiórów.

Końcówka widiowa DC jest specjalnie zaprojektowana do pracy w bardzo twardych podłożach, a wiertło jest przystosowane do przewiercania przez zbrojenie.

Arvex
5003.0010
4
Zastosowanie
beton, mur, kamień naturalny i sztuczny
Materiał wykonania
stal
Wymiary
8x120 mm
Rodzaj uchwytu
cylindryczny
Rodzaj zakończenia
dwuostrzowe
Typ produktu
wiertło

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wiertło do betonu 8x120 mm Arvex WIDIA-SUPER

Wiertło do betonu 8x120 mm Arvex WIDIA-SUPER

9,75 zł
brutto