• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Narożnik uszczelniający zewnętrzny SOPRO EDE 018
Narożnik uszczelniający zewnętrzny SOPRO EDE 018

Narożnik uszczelniający zewnętrzny SOPRO EDE 018

15,35 zł
bruttoNarożnik uszczelniający SOPRO EDE to systemowa taśma uszczelniająca z flizelinową częścią montażową, przeznaczona do niezawodnego i elastycznego przekrywania szczelin dylatacyjnych oraz narożnych w systemie z uszczelnieniami zespolonymi Sopro w postaci płynnej pod okładziny ceramiczne i kamienne. 

37 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Narożnik uszczelniający SOPRO EDE to systemowa taśma uszczelniająca z flizelinową częścią montażową, przeznaczona do niezawodnego i elastycznego przekrywania szczelin dylatacyjnych oraz narożnych w systemie z uszczelnieniami zespolonymi Sopro w postaci płynnej pod okładziny ceramiczne i kamienne. Narożnik cechuje się elastyczną strefą środkową oraz optymalną przyczepnością. Dodatkowo jest odporny na działanie alkaliów, wody i czynników atmosferycznych, co pozwala na stosowanie go zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków.

Narożnik SOPRO EDE jest wyposażony w praktyczną podziałkę, która ułatwia precyzyjne docinanie do wymaganych rozmiarów. Gotowe, uformowane narożniki można stosować do niezawodnego i wodoszczelnego przekrywania szczelin dylatacyjnych w narożach zewnętrznych, we współpracy z taśmą uszczelniającą SOPRO DBF 638.

Dzięki temu produktowi możesz mieć pewność, że naroża Twojego pomieszczenia będą szczelne, a okładzina ceramiczna lub kamienna zostanie dobrze zabezpieczona przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Sopro
EDE018
37
Zastosowanie
do narożników zewnętrzynych
Grubość
0,7 mm
Miejsce zastosowania
zewnętrzna
Typ produktu
uszczelnienie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Narożnik uszczelniający zewnętrzny SOPRO EDE 018

Narożnik uszczelniający zewnętrzny SOPRO EDE 018

15,35 zł
brutto