• Darmowa dostawa od 1000zł
  Folia malarska z taśmą 270 x 17 m TARGA BLUE MASK SCHULLER
  Folia malarska z taśmą 270 x 17 m TARGA BLUE MASK SCHULLER

  Folia malarska z taśmą 270 x 17 m TARGA BLUE MASK SCHULLER

  29,65 zł
  brutto  Schuller Targa Blue Mask to niezawodna taśma maskująca, która ułatwia i przyspiesza prace związane z malowaniem i tynkowaniem, zapewniając doskonałe efekty i ochronę przed zabrudzeniami.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Folia malarska z taśmą TARGA BLUE MASK SCHULLER to wysokiej jakości folia maskująca, która została wyposażona w taśmę tkaną Blue Mask. Produkt ten stanowi wypróbowane połączenie folii maskującej/papieru oraz taśmy klejącej, co umożliwia szybkie i łatwe zabezpieczanie/maskowanie dużych powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.


  Folia ta jest wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość. Taśma tkaną Blue Mask zapewnia dobrą przyczepność do różnego rodzaju powierzchni, a jednocześnie umożliwia łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów kleju. Dzięki temu, użytkownik może uzyskać ostre krawędzie i czyste linie podczas malowania i lakierowania, co pozwala na uzyskanie profesjonalnego efektu końcowego.


  Folia malarska z taśmą TARGA BLUE MASK SCHULLER to produkt, który został wyposażony w system Antychlapy. Oznacza to, że folia ta zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed rozlewaniem farby i lakieru na powierzchniach, które nie są przeznaczone do malowania. Dzięki temu, użytkownik może z łatwością i bez obaw malować wokół okien, drzwi, listew przypodłogowych i innych elementów, nie narażając ich na zabrudzenia farbą lub lakierem.


  Folia malarska z taśmą TARGA BLUE MASK SCHULLER to produkt wysokiej jakości, który umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe zabezpieczanie/maskowanie dużych powierzchni przed farbą i lakierem. Dzięki temu, jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i amatorów w dziedzinie malowania i lakierowania, którzy cenią sobie wygodę i skuteczność.

  Schuller Eh'klar
  45886
  30
  Długość
  17 m
  Szerokość
  270 cm
  Typ produktu
  folia

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Folia malarska z taśmą 270 x 17 m TARGA BLUE MASK SCHULLER

  29,65 zł
  brutto