• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD
Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD

Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD

500,73 zł
brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD to niezwykle solidny i stabilny stojak przeznaczony do lamp roboczych. Wykonany z trwałych materiałów, stojak posiada metalowe płytki na nóżkach, co zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Stojak jest wyposażony w regulowaną wysokość, co umożliwia dostosowanie go do różnych potrzeb i wymagań. 

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD to niezwykle solidny i stabilny stojak przeznaczony do lamp roboczych. Wykonany z trwałych materiałów, stojak posiada metalowe płytki na nóżkach, co zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Stojak jest wyposażony w regulowaną wysokość, co umożliwia dostosowanie go do różnych potrzeb i wymagań. Zakres regulacji wysokości wynosi od 1200 do 2300 mm, dzięki czemu można łatwo dopasować go do różnych pomieszczeń i zastosowań.

Dodatkowo, stojak BEAM 2.3 M MARELD wyposażony jest w hak do zawieszania kabla, co umożliwia przechowywanie kabli w sposób bezpieczny i uporządkowany. Dzięki temu, stojak pozwala na łatwe organizowanie kabli i przewodów, co znacznie ułatwia pracę i pozwala na utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Mareld
690001607
2
Zastosowanie
do lamp roboczych Mareld

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD

Stojak podłogowy BEAM 2.3 M MARELD

500,73 zł
brutto