ColorExpress

Carpol ColorExpress

Caparol ColorExpress to profesjonalna usługa barwienia farb oferowana przez firmę Caparol

Caparol

System opiera się na wysokiej jakości pastach opracowanych przez producenta. Dzięki swojemu 40-letniemu doświadczeniu w technologii barwienia oraz ponad 6000 maszynom zainstalowanym na całym świecie, Caparol ColorExpress może zapewnić nieograniczoną różnorodność kolorów.

Oferta zawiera przeszło sto wzorników, zawierających od kilkudziesięciu do około dwóch tysięcy odcieni kolorów, a tylko w Polsce dostępnych jest ponad 4,5 miliona receptur materiałowo-kolorystycznych. Caparol ColorExpress dba o jakość produktów, oferując specjalne pigmenty, które nie emitują rozpuszczalników do farb wodorozcieńczalnych. Firma ciągle udoskonala swoje receptury, co sprzyja rozszerzaniu skali dostępnych kolorów i zwiększeniu odporności na promieniowanie UV.

Wzornik
ColorExpress

Caparol ColorExpress to system barwienia, który zapewnia nieograniczoną różnorodność kolorów oraz wysoką jakość pigmentów i past, a także oszczędność czasu i powtarzalność koloru. System ten może być stosowany do farb wewnętrznych i elewacyjnych, tynków, lazurów, lakierów, a nawet do drewna, oferując szerokie zastosowanie.

Sprawdź ofertę farb CAPAROL