• Wyprzedaż!
  Listwa fazująca DREIKANT 20x20 mm PB 40 sztuk
  Listwa fazująca DREIKANT 20x20 mm PB 40 sztuk

  Listwa fazująca DREIKANT 20x20 mm PB 40 sztuk

  148,40 zł
  brutto  Listwa fazująca DREIKANT marki PB to wysokiej jakości akcesorium do betonowania, wykonane z trwałego plastiku. Jest to narzędzie o kształcie trójkąta, służące do wygładzania powierzchni betonowych i fazowania krawędzi.


  3 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Podnieś jakość swoich prac betonowych dzięki listwie fazującej DREIKANT!   Listwa fazująca DREIKANT marki PB to wyjątkowe narzędzie do betonowania, które wyróżnia się szeregiem znakomitych zalet. Wykonana z trwałego plastiku, ta listwa o kształcie trójkąta zapewnia profesjonalne rezultaty w wygładzaniu powierzchni betonowych i fazowaniu krawędzi.  Oto kilka kluczowych zalet tego produktu:  • Ergonomiczny kształt: DREIKANT został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika. Jego ergonomiczny kształt pozwala na wygodne i precyzyjne prowadzenie podczas prac betonowych. Dzięki temu unikasz nadmiernego zmęczenia rąk i pleców, co zwiększa produktywność pracy.
  • Lekka konstrukcja: Listwa fazująca jest nie tylko wygodna, ale również lekka. To sprawia, że jest łatwa w manewrowaniu i kontrolowaniu, co z kolei przekłada się na dokładność i jakość wykończenia betonu.
  • Wytrzymałość: DREIKANT został wykonany z trwałego plastiku, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. To oznacza, że narzędzie to służy przez wiele sezonów bez konieczności częstej wymiany, co przekłada się na oszczędności czasu i pieniędzy.
  • Uniwersalność: Listwa fazująca DREIKANT jest doskonała zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów pracujących z betonem. Dzięki temu narzędziu, wszyscy użytkownicy mogą osiągnąć imponujące rezultaty, bez względu na swoje doświadczenie.
  • Precyzja i efektywność: DREIKANT sprawia, że prace betonowe stają się znacznie prostsze i szybsze. Dzięki jego pomocą, można osiągnąć wyjątkową precyzję w wykańczaniu powierzchni betonowych, co znacząco podnosi estetykę i jakość wykonanej pracy.
  DREIKA 20/20 00700
  3
  Zastosowanie
  do betonowania
  Materiał wykonania
  plastik
  Rozmiar
  20x20x2500 mm
  Ilość sztuk w opakowaniu
  40
  Typ produktu
  listwa

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Listwa fazująca DREIKANT 20x20 mm PB

  Listwa fazująca DREIKANT 20x20 mm PB 40 sztuk

  148,40 zł
  brutto