• Darmowa dostawa od 1000zł
  Farba gruntująca Caparol Capacryl Holz-Isogrund Biała 2,5 L
  Farba gruntująca Caparol Capacryl Holz-Isogrund Biała 2,5 L

  Farba gruntująca Caparol Capacryl Holz-Isogrund Biała 2,5 L

  223,23 zł
  brutto
  Ostatnie sztuki w magazynie

   Caparol Capacryl Holz-IsoGrund to farba gruntująca o szerokim zastosowaniu, która izoluje drewno od rozpuszczalnych w wodzie substancji, chroniąc przed przebarwieniami. Jej wodorozcieńczalność, trwałość oraz możliwość stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz czynią ją doskonałym wyborem dla projektów malarskich.

  UWAGA Zgodnie z założeniami systemu Caparol ColorExpress jest możliwość zamówienia produktu w dowolnym kolorze z zamieszczonego wzornika farb.
  Prosimy o wcześniejszy kontakt z Działem Obsługi Klienta: 77 500 56 00
  Nie wiesz, który kolor wybrać?Pobierz wzornik kolorów
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Capacryl Holz-Isogrund: Twoje drewno, nasza ochrona!  Capacryl Holz-IsoGrund to wyjątkowa farba gruntująca, która oferuje wiele zalet, dzięki którym jest idealnym rozwiązaniem do izolowania drewna zawierającego rozpuszczalne w wodzie substancje mogące powodować niepożądane przebarwienia.  Oto kilka głównych zalet tego produktu:

  • Wodorozcieńczalność: Capacryl Holz-IsoGrund jest oparty na wodzie, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska i łatwy w użyciu. Nie wymaga użycia szkodliwych rozpuszczalników ani innych substancji chemicznych.

  • Izolacja przebarwień: To farba gruntująca została specjalnie zaprojektowana do izolowania drewna, które zawiera substancje rozpuszczalne w wodzie, które mogą prowadzić do powstawania plam i przebarwień. Działa skutecznie, tworząc barierę ochronną, która zapobiega przenikaniu tych substancji na powierzchnię.

  • Wielofunkcyjność: Capacryl Holz-IsoGrund można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do prac renowacyjnych wewnątrz domu, jak i do malowania drewnianych elementów na zewnątrz budynku.

  • Doskonałe przygotowanie pod malowanie: Farba ta zapewnia idealne przygotowanie pod kolejne warstwy malowania, co przekłada się na trwałość i estetykę wykończenia. Malowanie po użyciu Capacryl Holz-IsoGrund pozwala uzyskać gładką i równą powierzchnię.

  • Trwałość i odporność na warunki atmosferyczne: Produkt ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że drewniane powierzchnie pokryte nim zachowują swoją jakość przez długi czas, nawet podczas ekstremalnych warunków pogodowych.

  • Łatwość aplikacji: Capacryl Holz-IsoGrund jest łatwy do aplikacji, co sprawia, że nawet osoby bez doświadczenia w malowaniu mogą osiągnąć profesjonalne rezultaty.


  Zastosowanie   

  •  Polega na tworzeniu warstw izolujących na drewnie, które zawiera rozpuszczalne w wodzie substancje, mogące spowodować niepożądane przebarwienia.
  • Jest idealna jako podkład pod lakier akrylowy Capacryl, Capalac Aqua PU-Alkyd Satin/Gloss oraz farbę ochronną Capadur Wetterschutzfarbe NQG, zapewniając ochronę i doskonałe przygotowanie pod kolejne warstwy wykończeniowe.


  Wlaściwości


  • Ekologiczna i przyjazna dla środowiska: Farba ta jest wodorozcieńczalna, co oznacza, że jest przyjazna dla środowiska i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.
  • Skuteczna izolacja: Dzięki wykorzystaniu technologii kationowej, Capacryl Holz-Isogrund jest doskonałym izolatorem substancji, które mogą powodować przebarwienia na powierzchni drewna.
  • Poprawia przyczepność: Ta farba gruntująca nie tylko izoluje, ale także zwiększa przyczepność kolejnych warstw lakierniczych, co gwarantuje trwałe i estetyczne wykończenie.
  • Dyfuzyjna: Dzięki swojej dyfuzyjnej naturze, farba umożliwia drewnu "oddychanie", co jest istotne dla utrzymania jego jakości.
  • Bezpieczeństwo dla dzieci: Capacryl Holz-Isogrund jest zgodny z normą PN EN 71-3, co oznacza, że może być używany do malowania zabawek dla dzieci, zapewniając bezpieczeństwo i zgodność z regulacjami dotyczącymi materiałów używanych w produktach dla najmłodszych.

  Dane techniczne:

   

  Spoiwo

  Dyspersja akrylowa.

  Barwa

  Biała.

  Składowanie

  W pomieszczeniach chłodnych, lecz w temperaturach dodatnich. W opakowaniach zamkniętych fabrycznie możliwość składowania 12 miesięcy.

  Gęstość

  ok. 1,2 g/cm3

  Caparol
  C939346
  1
  Zastosowanie
  do drewna
  Pojemność
  2,5 l
  Zużycie
  Ok. 100–130 ml/m2/na warstwę.
  Typ produktu
  farba

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Farba gruntująca Caparol Capacryl Holz-Isogrund Biała 2,5 L

  223,23 zł
  brutto