• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Grunt akrylowy uniwersalny MASTER 10 l
Grunt akrylowy uniwersalny MASTER 10 l

Grunt akrylowy uniwersalny MASTER 10 l

51,96 zł
brutto

MASter Grunt Uniwersalny to środek gruntujący, który został stworzony do wzmacniania podłoży pod różnego rodzaju materiały budowlane, takie jak farby, glazurę, wylewki, kleje, gładzie szpachlowe i tynki. Dzięki swojej formule zwiększa przyczepność do podłoża, a także wzmacnia i uelastycznia regulując równocześnie proces chłonności.

46 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

MASter Grunt Uniwersalny to środek gruntujący, który został stworzony do wzmacniania podłoży pod różnego rodzaju materiały budowlane, takie jak farby, glazurę, wylewki, kleje, gładzie szpachlowe i tynki. Dzięki swojej formule zwiększa przyczepność do podłoża, a także wzmacnia i uelastycznia regulując równocześnie proces chłonności.

Ten gotowy do użycia produkt jest idealny do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży, w szczególności tynków cementowo – wapiennych, płyt gipsowo-kartonowych, podłoża pod płytki ceramiczne, posadzki, tapety oraz przed położeniem gładzi tynkowych w celu wzmocnienia i odizolowania starego podłoża.
MASter Grunt Uniwersalny poprawia również przyczepność klejów do glazury i zatrzymuje chłonność bloczków z gazobetonu. Środek ten można stosować również pod tynki.

Produkt jest bardzo wydajny w użyciu. Przewidywane zużycie środka na 1 m2 gruntowanej powierzchni, w zależności od chłonności wynosi od 80 do 200 ml. Można go rozcieńczać z wodą w stosunku 1:1.

MASter Grunt Uniwersalny charakteryzuje się dużą zdolnością do związania starego podłoża, wzmacnia jego strukturę i zwiększa przyczepność do powierzchni dla innych materiałów, które będą na takim podłożu zastosowane. Zatrzymuje tym samym chłonność zagruntowanych podłoży, dzięki czemu znacznie zmniejsza proces tzw. “picia ścian”.

Produkt ten w ograniczonym zakresie zwiększa wodoodporność podłoża, ale praktycznie nie zmienia paro przepuszczalności podłoża budowlanego. Powierzchnia pokryta MASter Grunt Uniwersalny staje się bardziej elastyczna dzięki mikro błonie utworzonej na jej powierzchni w kolorze przeźroczystym.
MASter Grunt Uniwersalny występuje w opakowaniach o pojemności 1 l, 5 l i 10 l, a jego jakość jest potwierdzona wymaganymi atestami i deklaracjami. Produkt ten może być stosowany wewnątrz pomieszczeń.

Master
MASTER grunt 10L uniwer.
46
Zastosowanie
do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży
Pojemność
10 l
Zużycie
80-200 ml/m2

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Grunt akrylowy uniwersalny MASTER 10 l

Grunt akrylowy uniwersalny MASTER 10 l

51,96 zł
brutto