• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Folia paroizolacyjna 1,5x50 m SECCO ALU 110 g 75m2
Folia paroizolacyjna 1,5x50 m SECCO ALU 110 g 75m2

Folia paroizolacyjna 1,5x50 m SECCO ALU 110 g 75m2

189,00 zł
brutto

Folia paroizolacyjna 1,5x50 m SECCO ALU to produkt o gramaturze 110 g, reakcji na ogień klasy E oraz wodoszczelności 2 kPa. Jest to materiał, który został stworzony z myślą o wykonywaniu warstwy izolującej i regulującej poziom pary wodnej w konstrukcjach ścian, poddaszy, dachów i stropów.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
Twoje najlepsze rozwiązanie na termoizolację - Odbij ciepło, nie ryzykuj uszkodzeń! Folia polipropylenowa z aluminium: Twoja bariera przed promieniami ciepła!Folia wzmocniona siatką polipropylenową metalizowana jednostronnie warstwą aluminium to innowacyjny produkt, który oferuje szereg niezwykłych zalet, które sprawiają, że jest on niezastąpiony w wielu zastosowaniach.Oto kilka głównych korzyści z jej wykorzystania:  • Wysoka wytrzymałość na rozrywanie: Dzięki obecności siatki polipropylenowej folia ta charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością na rozrywanie. Jest to niezwykle ważne w przypadku zastosowań, które wymagają ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak przeciążenia czy nacisk.
  • Odbijanie promieni ciepła: Metalizowana jednostronnie warstwa aluminium pełni istotną rolę w odbijaniu promieni ciepła. Dzięki temu folia może znacznie zmniejszyć ilość ciepła przenikającego przez nią, co jest szczególnie ważne w aplikacjach izolacyjnych. Pozwala to na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń lub chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się elementów konstrukcyjnych.
  • Wielostronne zastosowania: Ta folia jest wszechstronna i może być używana w różnych zastosowaniach, zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle. Może być wykorzystywana do izolacji cieplnej dachów, ścian, rur czy systemów grzewczych, co czyni ją niezastąpioną w budownictwie.
  • Łatwość w montażu: Folia wzmocniona siatką jest stosunkowo łatwa w montażu. Może być dostarczana w różnych formach, na przykład w postaci rolek lub arkuszy, co ułatwia dostosowanie jej do konkretnego projektu.
  • Trwałość: Dzięki wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji oraz warstwie metalizowanej folia ta jest trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych, co sprawia, że zachowuje swoje właściwości przez długi okres czasu.
SECCO
FOLIA03
8
Zastosowanie
paroizolacja
Rozmiar
1,5x50 m
Kolor
srebrny
Gramatura
110 g
Reakcja na ogień
klasa E
Wodoszczelność
2 kPa
Wytrzymałość na rozerwanie gwoździem
100N
Typ produktu
folia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Folia paroizolacyjna 1,5x50 m SECCO ALU 110 g 75m2

Folia paroizolacyjna 1,5x50 m SECCO ALU 110 g 75m2

189,00 zł
brutto