• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Szpachla do gładzi 550x90 mm SOLID PREMIUM
Szpachla do gładzi 550x90 mm SOLID PREMIUM

Szpachla do gładzi 550x90 mm SOLID PREMIUM

75,79 zł
bruttoSzpachla do gładzi SOLID PREMIUM to wysokiej jakości narzędzie, które doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Wykonana z najwyższej jakości, kwasoodpornej stali o grubości 0,3 mm, zapewnia nie tylko niezawodność, ale także trwałość i wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Szpachla do gładzi SOLID PREMIUM to wysokiej jakości narzędzie, które doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Wykonana z najwyższej jakości, kwasoodpornej stali o grubości 0,3 mm, zapewnia nie tylko niezawodność, ale także trwałość i wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych.

Szpachla do gładzi SOLID PREMIUM to idealne narzędzie do wygładzania powierzchni, usuwania nierówności oraz przygotowywania ścian do malowania. Doskonale nadaje się do pracy zarówno na powierzchniach wewnętrznych jak i zewnętrznych, a jej ergonomiczny kształt zapewnia wygodne i precyzyjne użytkowanie.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnej konstrukcji, szpachla do gładzi SOLID PREMIUM jest nie tylko niezawodna, ale także łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Jest to narzędzie, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu profesjonalnemu remontowiczowi, jak i osobie wykonującej prace remontowe na własną rękę.

Solid
6353
5
Zastosowanie
do tynków
Materiał wykonania
stal nierdzewna
Wymiary
550x50 mm
Uchwyt
dwukomponentowy
Typ produktu
szpachla

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Szpachla do gładzi 550x90 mm SOLID PREMIUM

Szpachla do gładzi 550x90 mm SOLID PREMIUM

75,79 zł
brutto