• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Szpachla fasadowa OLEJNIK 680 mm 2K
Szpachla fasadowa OLEJNIK 680 mm 2K

Szpachla fasadowa OLEJNIK 680 mm 2K

39,26 zł
bruttoSzpachla fasadowa OLEJNIK z uchwytem dwukomponentowym to wysokiej jakości narzędzie stosowane do nakładania klejów cementowych w trakcie prac wykończeniowych i remontowych. Szpachla posiada specjalnie zaprojektowaną, prostokątną głowicę, która umożliwia precyzyjne aplikowanie kleju na powierzchnie.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Szpachla fasadowa OLEJNIK z uchwytem dwukomponentowym to wysokiej jakości narzędzie stosowane do nakładania klejów cementowych w trakcie prac wykończeniowych i remontowych. Szpachla posiada specjalnie zaprojektowaną, prostokątną głowicę, która umożliwia precyzyjne aplikowanie kleju na powierzchnie.

Uchwyt szpachli wykonany jest z dwóch materiałów, co zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas pracy. Zastosowanie materiałów o różnych właściwościach zapewnia również odporność na uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa trwałość narzędzia.

Szpachla fasadowa OLEJNIK została specjalnie zaprojektowana do pracy z klejami cementowymi. Dzięki temu narzędzie pozwala na równomierne i precyzyjne rozprowadzenie kleju na powierzchni, co z kolei wpływa na jakość i trwałość wykonanej pracy.

Dzięki swojej funkcjonalności, solidnej konstrukcji oraz wytrzymałości, szpachla fasadowa OLEJNIK jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów oraz dla hobbystów zajmujących się pracami remontowo-wykończeniowymi.

Olejnik
123968-2KP
39
Zastosowanie
do klejów cementowych
Materiał wykonania
stal
Wymiary
680x100x0,5 mm
Uchwyt
dwukomponentowy
Typ produktu
szpachla

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Szpachla fasadowa OLEJNIK 680 mm 2K

Szpachla fasadowa OLEJNIK 680 mm 2K

39,26 zł
brutto