• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Paca styropianowa 14x70 cm SOLID
Paca styropianowa 14x70 cm SOLID

Paca styropianowa 14x70 cm SOLID

14,43 zł
bruttoPaca styropianowa SOLID to wyjątkowe narzędzie, które znacznie ułatwia proces wycierania i wygładzania mas budowlanych. Ta paca wykonana jest z wysokiej jakości styropianu, który zapewnia lekkość i wytrzymałość, dzięki czemu praca z nią jest komfortowa i wydajna.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Paca styropianowa SOLID to wyjątkowe narzędzie, które znacznie ułatwia proces wycierania i wygładzania mas budowlanych. Ta paca wykonana jest z wysokiej jakości styropianu, który zapewnia lekkość i wytrzymałość, dzięki czemu praca z nią jest komfortowa i wydajna.

Paca styropianowa SOLID jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy wykonują różnego rodzaju prace wykończeniowe w budownictwie, ale także dla hobbystów, którzy lubią wykonywać remonty w swoim domu. Dzięki temu narzędziu, wycieranie i wygładzanie mas budowlanych jest prostsze i bardziej precyzyjne.

Paca styropianowa SOLID to niezbędne narzędzie dla profesjonalnych wykonawców i hobbystów, którzy szukają wygodnego i skutecznego sposobu na wycieranie i wygładzanie mas budowlanych. Ta paca jest nie tylko wytrzymała i lekka, ale także łatwa do czyszczenia i nadaje się do pracy z różnymi rodzajami materiałów budowlanych.

Solid
5373
7
Zastosowanie
zacieranie i wygładzanie mas budowlanych
Materiał wykonania
styropian
Wymiary
140x700 mm
Uchwyt
styropian
Typ produktu
paca

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Paca styropianowa 14x70 cm SOLID

14,43 zł
brutto