• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Koszulka kołka rozporowego 12x60 mm FISCHER SX 25 sztuk
Koszulka kołka rozporowego 12x60 mm FISCHER SX 25 sztuk

Koszulka kołka rozporowego 12x60 mm FISCHER SX 25 sztuk

21,35 zł
bruttoKołek rozporowy Fischer SX to wysokiej jakości produkt służący do mocowania różnego rodzaju elementów, takich jak oświetlenie, lampy, uchwyty łazienkowe i toaletowe, a także lekkie szafki ściennych, w betonie, gazobetonie i ścianach murowanych z pełnych i pustakowych cegieł i bloczków.


6 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kołek rozporowy Fischer SX to wysokiej jakości produkt służący do mocowania różnego rodzaju elementów, takich jak oświetlenie, lampy, uchwyty łazienkowe i toaletowe, a także lekkie szafki ściennych, w betonie, gazobetonie i ścianach murowanych z pełnych i pustakowych cegieł i bloczków.

Dzięki charakterystycznemu efektowi rozpierania, kołek rozporowy fischer SX zapewnia optymalne przeniesienie siły na materiał, co gwarantuje trwałe i bezpieczne mocowanie. Warianty z formowanymi krawędziami zapobiegają osuwaniu się kołka do otworu wierconego, natomiast warianty z większej głębokości kotwienia są idealne do mocowania elementów w ścianach pustakowych, gazobetonie i tynku.

Produkt wykonany jest z nylonu wysokiej jakości, co zapewnia jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Kołek rozporowy fischer SX jest pierwszym wyborem przy mocowaniu różnego rodzaju elementów, dzięki swojej skuteczności i łatwości w montażu.

Fischer
00070012
6
Zastosowanie
uniwersalne
Materiał wykonania
nylon
Wymiary
12x60 mm
Średnica
12 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
25
Wkręt w zestawie
NIE
Typ produktu
kołki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

koszulka kołka fischer 12x60

Koszulka kołka rozporowego 12x60 mm FISCHER SX 25 sztuk

21,35 zł
brutto