• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Koszulka kołka rozporowego 14x70 mm FISCHER SX 20 sztuk
Koszulka kołka rozporowego 14x70 mm FISCHER SX 20 sztuk

Koszulka kołka rozporowego 14x70 mm FISCHER SX 20 sztuk

32,23 zł
bruttoKołek rozporowy Fischer SX to wysokiej jakości produkt służący do mocowania różnego rodzaju elementów, takich jak oświetlenie, lampy, uchwyty łazienkowe i toaletowe, a także lekkie szafki ściennych, w betonie, gazobetonie i ścianach murowanych z pełnych i pustakowych cegieł i bloczków.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kołek rozporowy Fischer SX to wysokiej jakości produkt służący do mocowania różnego rodzaju elementów, takich jak oświetlenie, lampy, uchwyty łazienkowe i toaletowe, a także lekkie szafki ściennych, w betonie, gazobetonie i ścianach murowanych z pełnych i pustakowych cegieł i bloczków.

Dzięki charakterystycznemu efektowi rozpierania, kołek rozporowy fischer SX zapewnia optymalne przeniesienie siły na materiał, co gwarantuje trwałe i bezpieczne mocowanie. Warianty z formowanymi krawędziami zapobiegają osuwaniu się kołka do otworu wierconego, natomiast warianty z większej głębokości kotwienia są idealne do mocowania elementów w ścianach pustakowych, gazobetonie i tynku.

Produkt wykonany jest z nylonu wysokiej jakości, co zapewnia jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Kołek rozporowy fischer SX jest pierwszym wyborem przy mocowaniu różnego rodzaju elementów, dzięki swojej skuteczności i łatwości w montażu.

Fischer
00070014
7
Zastosowanie
uniwersalne
Materiał wykonania
nylon
Wymiary
14x70 mm
Średnica
14 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
20
Wkręt w zestawie
NIE
Typ produktu
kołki

16 innych produktów w tej samej kategorii:

koszulka kołka Fischer 14x70

Koszulka kołka rozporowego 14x70 mm FISCHER SX 20 sztuk

32,23 zł
brutto