• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Mieszadło ślimakowe 160mm M14 Blue Dolphin
Mieszadło ślimakowe 160mm M14 Blue Dolphin

Mieszadło ślimakowe 160mm M14 Blue Dolphin

70,42 zł
bruttoMieszadło ślimakowe Blue Dolphin to profesjonalne narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o mieszaniu różnego rodzaju zapraw klejowych i murarskich, jastrychów, tynków strukturalnych, mas szpachlowych i izolacyjnych. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie przygotować masę o jednolitej konsystencji, która pozwoli uzyskać idealny efekt końcowy podczas prac budowlanych.

4 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Mieszadło ślimakowe Blue Dolphin to profesjonalne narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o mieszaniu różnego rodzaju zapraw klejowych i murarskich, jastrychów, tynków strukturalnych, mas szpachlowych i izolacyjnych. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie przygotować masę o jednolitej konsystencji, która pozwoli uzyskać idealny efekt końcowy podczas prac budowlanych.

Mieszadło ślimakowe działa na zasadzie ruchu góra-dół, co umożliwia szybkie i dokładne mieszanie różnych materiałów. Mieszadło posiada specjalny kształt, który zapewnia równomierne mieszanie, a jednocześnie minimalizuje ryzyko powstawania grudek. Jest to szczególnie ważne, gdyż równomiernie wymieszana masa pozwala na uzyskanie idealnego efektu końcowego, a także pozwala na oszczędność czasu i energii podczas prac budowlanych.

Mieszadło ślimakowe Blue Dolphin wykonane jest z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje jego niezawodność i długą żywotność. Jest to niezbędne narzędzie dla każdego fachowca budowlanego, który ceni sobie jakość, precyzję pracy i wygodę użytkowania. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, mieszadło ślimakowe Blue Dolphin zapewnia wygodną pracę, redukując zmęczenie rąk i zapewniając pełną kontrolę podczas mieszania materiałów.

Blue Dolphin
MSLN_23872
4
Zastosowanie
do mieszania zapraw klejowych i murarskich, jastrychów, tynków strukturalnych, mas szpachlowych i izolacyjnych
Rozmiar
160mm
Mocowanie
M14
Wytwarzany ruch
pionowy
Typ produktu
mieszadło

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Mieszadło ślimakowe 160mm M14 Blue Dolphin

Mieszadło ślimakowe 160mm M14 Blue Dolphin

70,42 zł
brutto