• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI D08 prawe
Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI D08 prawe

Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI D08 prawe

169,49 zł
bruttoOstatnie sztuki w magazynie

Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI to profesjonalne narzędzie przeznaczone do precyzyjnego cięcia różnego rodzaju materiałów, w tym także blachy. Dzięki bardzo płaskiej główce możliwe jest wycinanie łuków o bardzo małych promieniach w trudno dostępnych miejscach, co jest szczególnie przydatne przy pracach związanych z kształtowaniem i dopasowywaniem materiałów do określonych kształtów.

1 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI to profesjonalne narzędzie przeznaczone do precyzyjnego cięcia różnego rodzaju materiałów, w tym także blachy. Dzięki bardzo płaskiej główce możliwe jest wycinanie łuków o bardzo małych promieniach w trudno dostępnych miejscach, co jest szczególnie przydatne przy pracach związanych z kształtowaniem i dopasowywaniem materiałów do określonych kształtów.

Nożyce te są przeznaczone do długich cięć prostych oraz cięć kształtowych, dzięki czemu mogą być stosowane w różnych branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, meblarskim czy budowlanym. Ząbkowane ostrza zapobiegają ześlizgnięciu się nożyc z przecinanego materiału, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy i precyzyjność cięcia.

Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI dostępne są w wersji prawej i lewej, co pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Są to wysokiej jakości narzędzia, które charakteryzują się solidną konstrukcją i trwałością, dzięki czemu mogą być stosowane przez wiele lat bez konieczności wymiany.

Erdi
ERD-08
1
Długość narzędzia
320mm
Wariant
prawy
Długość ostrza
27mm
Typ produktu
nożyce

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI D08 prawe

Nożyce dźwigniowe do blachy ERDI D08 prawe

169,49 zł
brutto