• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel Schuller Cerat AP do zmywania powłok malarskich 50 mm
  Pędzel Schuller Cerat AP do zmywania powłok malarskich 50 mm

  Pędzel Schuller Cerat AP do zmywania powłok malarskich 50 mm

  26,20 zł
  brutto

  Pędzel SCHULLER CARAT AP to nieocenione narzędzie dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się usuwaniem powłok malarskich. Jego nylonowe włosie odporne na kwasów i rozpuszczalniki, w połączeniu z trwałą konstrukcją, zapewniają skuteczność i wydajność w procesie usuwania farb i powłok, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka uszkodzeń. To niezawodne narzędzie, które znacząco ułatwia trudne zadania związane z renowacją i remontami.

  3 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel CARAT AP to niezastąpione narzędzie do zmywania powłok malarskich, które wyróżnia się szeregiem zalet, czyniąc proces usuwania farb i powłok malarskich bardziej efektywnym i wydajnym. Oto główne cechy i korzyści tego pędzla:

  Włosie nylonowe odporne na działanie kwasów i rozpuszczalników: Włosie pędzla CARAT AP wykonane z nylonu jest nie tylko trwałe, ale także odporne na działanie agresywnych substancji, takich jak kwasy i rozpuszczalniki. Dzięki temu pędzel jest niezwykle skuteczny w procesie usuwania nawet trudnych do zmycia powłok malarskich.

  Skuteczność w usuwaniu powłok malarskich: Pędzel CARAT AP jest specjalnie zaprojektowany do efektywnego usuwania powłok malarskich, farb i lakierów. Dzięki jego właściwościom można osiągnąć znakomite wyniki, nawet przy trudnych zadaniach.

  Trwałość i wytrzymałość: Włosie nylonowe jest nie tylko odporne na chemikalia, ale także bardzo trwałe. Pędzel CARAT AP posłuży przez wiele zadań usuwania powłok, co sprawia, że jest to ekonomiczny wybór.

  Precyzyjna praca: Pędzel ten umożliwia precyzyjne aplikowanie rozpuszczalników lub środków do usuwania powłok malarskich, co pozwala kontrolować proces zmywania i minimalizować ryzyko uszkodzenia podłoża.

  Wielofunkcyjność: Pędzel CARAT AP może być używany do różnych zadań związanych z usuwaniem powłok malarskich, zarówno na większych powierzchniach, jak i w trudno dostępnych miejscach.

  Schuller Eh'klar
  70284
  3
  Długość włosia
  49 mm
  Zastosowanie
  zmywanie powłok malarskich
  Grubość
  17 mm
  Materiał uchwytu
  tworzywo sztuczne
  Materiał włosia
  nylonowe
  Szerokość
  50 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel CERAT AP do zmywania powłok malarskich 50 mm

  Pędzel Schuller Cerat AP do zmywania powłok malarskich 50 mm

  26,20 zł
  brutto