• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel do grzejników Schuller YES 50 mm
Pędzel do grzejników Schuller YES 50 mm

Pędzel do grzejników Schuller YES 50 mm

5,74 zł
bruttoPędzel do grzejników YES to narzędzie malarskie, które zostało stworzone specjalnie do malowania trudno dostępnych miejsc, takich jak kaloryfery czy inne elementy grzewcze. Pędzel ten posiada mieszane włosie, które umożliwia równomierne pokrycie powierzchni farbą, a jednocześnie pozwala na precyzyjną aplikację farby nawet w najbardziej wymagających miejscach.

32 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel do grzejników YES to narzędzie malarskie, które zostało stworzone specjalnie do malowania trudno dostępnych miejsc, takich jak kaloryfery czy inne elementy grzewcze. Pędzel ten posiada mieszane włosie, które umożliwia równomierne pokrycie powierzchni farbą, a jednocześnie pozwala na precyzyjną aplikację farby nawet w najbardziej wymagających miejscach.

Pędzel do grzejników YES wyposażony jest w skuwkę wykonaną z białej blachy oraz trzonek drewniany, co zapewnia wygodny chwyt i kontrolę nad narzędziem podczas malowania. Włosie pędzla jest skomponowane w taki sposób, aby umożliwić efektywne malowanie zarówno farbami wodnymi, jak i rozpuszczalnikowymi.

Pędzel do grzejników YES to idealny wybór dla osób, które szukają narzędzia, które ułatwi im malowanie trudno dostępnych powierzchni. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, pędzel ten zapewnia doskonałe efekty malarskie i umożliwia aplikację farby na powierzchnie, które normalnie byłyby trudne do pomalowania. Bez wątpienia jest to produkt, który przypadnie do gustu zarówno profesjonalnym malarzom, jak i amatorom, którzy szukają wygodnego i skutecznego narzędzia malarskiego do swoich projektów.

Schuller Eh'klar
70574
32
Zastosowanie
malowanie grzejników
Materiał uchwytu
drewno
Rozmiar
2
Szerokość
50 mm
Typ produktu
pędzel

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel do grzejników YES 50 mm

Pędzel do grzejników Schuller YES 50 mm

5,74 zł
brutto