• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel płaski Schuller Mercato 20 mm
  Pędzel płaski Schuller Mercato 20 mm

  Pędzel płaski Schuller Mercato 20 mm

  3,14 zł
  brutto  Pędzel płaski Schuller Mercato to narzędzie malarskie, które wyróżnia się solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Klejony, płaski kształt zapewnia precyzyjne i równomierne nanoszenie farby na powierzchnie. Trzonek z tworzywa sztucznego jest wygodny w użyciu i zapewnia dobrą kontrolę pędzla podczas malowania, a ocynkowana skuwka gwarantuje trwałość narzędzia.

  83 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel płaski Schuller Mercato to narzędzie malarskie, które wyróżnia się solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Klejony, płaski kształt zapewnia precyzyjne i równomierne nanoszenie farby na powierzchnie. Trzonek z tworzywa sztucznego jest wygodny w użyciu i zapewnia dobrą kontrolę pędzla podczas malowania, a ocynkowana skuwka gwarantuje trwałość narzędzia.

  Pędzel płaski Schuller Mercato doskonale nadaje się do prostych prac malarskich, takich jak malowanie ścian, mebli czy elementów wyposażenia wnętrz. Włosie pędzla ma wysoką zdolność pobierania i zatrzymywania farby, dzięki czemu malowanie jest łatwe i szybkie. Pędzel ten jest idealny do pracy z farbami i lakierami na bazie wody i rozpuszczalników.

  Seria Mercato to dobra i solidna seria pędzli, która zaspokoi potrzeby każdego domowego majsterkowicza czy profesjonalnego malarza. Pędzle tej serii są wygodne w użyciu i charakteryzują się wysoką trwałością, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.

  Schuller Eh'klar
  72341
  83
  Długość włosia
  40 mm
  Zastosowanie
  wykończenie
  Grubość
  12 mm
  Materiał uchwytu
  tworzywo sztuczne
  Szerokość
  20 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel płaski Schuller Mercato 20 mm

  Pędzel płaski Schuller Mercato 20 mm

  3,14 zł
  brutto