• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel stożkowy Schuller Allround RP 21 mm drewniany
Pędzel stożkowy Schuller Allround RP 21 mm drewniany

Pędzel stożkowy Schuller Allround RP 21 mm drewniany

23,06 zł
bruttoPędzel stożkowy Schuller Allround to produkt z premiowanej serii pędzli, które składają się z komponentów najwyższej jakości. Jego czysto syntetyczne włosie (mieszanka) zapewnia wysoką zdolność pobierania farby, co pozwala na równomierne pokrycie powierzchni. Skuwka z nierdzewnej stali szlachetnej oraz uchwyt z surowego drewna nadają mu nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i stabilność.

3 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel stożkowy Schuller Allround to produkt z premiowanej serii pędzli, które składają się z komponentów najwyższej jakości. Jego czysto syntetyczne włosie (mieszanka) zapewnia wysoką zdolność pobierania farby, co pozwala na równomierne pokrycie powierzchni. Skuwka z nierdzewnej stali szlachetnej oraz uchwyt z surowego drewna nadają mu nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i stabilność.

Pędzel stożkowy Schuller Allround doskonale nadaje się do różnych rodzajów farb, lakierów i lazur. Ze względu na swoje właściwości szczególnie poleca się go do farb i lakierów rozpuszczalnych w wodzie. Jego stabilny kształt i miękkie końcówki włosia zapewniają perfekcyjne wykończenie, co sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie dokładność i precyzję w wykonywaniu prac malarskich. Dzięki pędzlowi stożkowemu możesz łatwo dostosować szerokość pociągnięcia do swoich potrzeb i uzyskać pożądany efekt.

Pędzel stożkowy Schuller Allround to produkt dla osób, które poszukują wysokiej jakości narzędzia malarskiego. Jego uniwersalność sprawia, że jest to idealny wybór zarówno dla profesjonalnych malarzy, jak i dla amatorów.

Schuller Eh'klar
73622
3
Długość włosia
63 mm
Zastosowanie
wykończenie
Grubość
21 mm
Materiał uchwytu
drewno
Rozmiar
2
Typ produktu
pędzel

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel stożkowy Schuller Allround 21 mm drewniany

Pędzel stożkowy Schuller Allround RP 21 mm drewniany

23,06 zł
brutto