• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 13 mm
Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 13 mm

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 13 mm

10,62 zł
bruttoWałek malarski Blue Dolphin Hektor Serii 330 to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce szybko i łatwo pomalować powierzchnię w domu czy na zewnątrz. Wykonany z innowacyjnego materiału POLYESTER, cechuje się wysoką chłonnością i efektywnością oddawania farby, dzięki czemu malowanie staje się szybsze i bardziej efektywne. Wałek ten jest bardzo łatwy w użyciu, nie posiada skomplikowanego systemu mocowania, a skosy na końcach wałka eliminują nawarstwianie się farby na krawędziach.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor Serii 330 to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce szybko i łatwo pomalować powierzchnię w domu czy na zewnątrz. Wykonany z innowacyjnego materiału POLYESTER, cechuje się wysoką chłonnością i efektywnością oddawania farby, dzięki czemu malowanie staje się szybsze i bardziej efektywne. Wałek ten jest bardzo łatwy w użyciu, nie posiada skomplikowanego systemu mocowania, a skosy na końcach wałka eliminują nawarstwianie się farby na krawędziach.

Wałek Blue Dolphin Hektor Serii 330 może być stosowany do malowania wszystkich rodzajów farb, zarówno akrylowych, lateksowych, jak i olejnych z efektem matu lub połysku. Nie zostawia włosia, dzięki czemu malowanie jest bardziej precyzyjne i wydajne. Wałek ten cechuje się także bardzo dobrą rolkowalnością, co pozwala na łatwe malowanie powierzchni.

Jego innowacyjne poszycie wykonane z poliestru zapewnia trwałość i odporność na zużycie, co sprawia, że wałek można wielokrotnie stosować, a mimo to zachowuje on swoją pierwotną puszystość. Polipropylenowa tuba jest mocna i odporna na rozpuszczalniki, co sprawia, że wałek jest wytrzymały i można go używać przez długi czas.

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor Serii 330 jest idealny do malowania powierzchni półgładkich i lekko chropowatych, a efekt malowania jest gładki i jednolity. Dzięki swoim zaletom i łatwości w użyciu, jest to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce osiągnąć doskonały efekt malowania.

Blue Dolphin
H18W13_48769
18
Długość włosia
13 mm
Zastosowanie
malowanie ścian i sufitów
Materiał włosia
polyester
Szerokość
18 cm
Typ produktu
wałek

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 13 mm

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 13 mm

10,62 zł
brutto