• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel pierścieniowy Schuller 55 mm
Pędzel pierścieniowy Schuller 55 mm

Pędzel pierścieniowy Schuller 55 mm

22,39 zł
bruttoPędzel pierścieniowy marki Schuller to narzędzie malarskie o wyjątkowej precyzji. Posiada metalową skuwkę oraz naturalne włosie, które charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz zdolnością do równomiernego rozprowadzania farby. 

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel pierścieniowy marki Schuller to esencja precyzji w narzędziach malarskich. To wyjątkowe narzędzie, które oferuje szereg korzyści, dzięki którym malowanie staje się łatwiejsze i bardziej precyzyjne.

Metalowa skuwka: Pędzel jest wyposażony w solidną metalową skuwkę, która zapewnia trwałość i stabilność narzędzia podczas pracy. To oznacza, że można go używać przez długi czas bez obaw o uszkodzenia.

Naturalne włosie: Wysokiej jakości naturalne włosie, z którego wykonany jest pędzel, charakteryzuje się wysoką elastycznością i zdolnością do równomiernego rozprowadzania farby. To sprawia, że pędzel jest doskonały do uzyskiwania gładkich i precyzyjnych efektów malarskich.

Praca z farbami olejnymi: Ten pędzel jest szczególnie polecany do pracy z farbami olejnymi. Naturalne włosie doskonale radzi sobie z tą trudniejszą wersją farb, umożliwiając artystom uzyskiwanie bogatych i intensywnych kolorów.

Pierścieniowa forma: Charakterystyczna pierścieniowa forma pędzla pozwala na precyzyjne nanoszenie farby w miejscach o trudnym dostępie. Dzięki temu można wykonywać detale i zdobienia z niesamowitą dokładnością.

Profesjonalna jakość: Pędzel pierścieniowy Schuller to narzędzie doceniane przez profesjonalistów, którzy cenią sobie zarówno jakość wykonania, jak i łatwość oraz precyzję pracy. To narzędzie, na które można polegać przy każdym projekcie malarskim.

Schuller Eh'klar
08047
13
Zastosowanie
do farb olejnych
Średnica
55 mm
Materiał uchwytu
drewno
Szerokość
55 mm
Typ produktu
pędzel

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel pierścieniowy Schuller 55 mm

Pędzel pierścieniowy Schuller 55 mm

22,39 zł
brutto