• Darmowa dostawa od 1000zł
  Folia malarska EXTRA GRUBA 4x5 m czerwona Blue dolphin
  Folia malarska EXTRA GRUBA 4x5 m czerwona Blue dolphin

  Folia malarska EXTRA GRUBA 4x5 m czerwona Blue dolphin

  18,17 zł
  brutto

  Folia malarska Blue Dolphin to nie tylko ochrona przed farbą – to narzędzie, które sprawia, że remont staje się bardziej efektywny i bezproblemowy. Dzięki jej wszechstronności i skuteczności, możesz być pewien, że każdy element zostanie zabezpieczony, a Twoje prace malarskie przebiegną sprawnie i profesjonalnie.

  104 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Maluj bez obaw, chroniąc każdy detal! Folia malarska Blue Dolphin - Twój niezawodny stróż podczas remontu!  Folia malarska Blue Dolphin to niezbędny element każdego warsztatu malarskiego i placu budowy, zapewniający kompleksową ochronę podczas prac remontowych. Specjalnie zaprojektowana, by sprostać różnorodnym potrzebom, ta folia doskonale sprawdza się jako niezawodne zabezpieczenie różnych powierzchni przed skutkami prac malarskich oraz ogólnobudowlanych.


  Poniżej przedstawiamy kluczowe zalety, które wyróżniają Folię malarską Blue Dolphin:  • Wielofunkcyjność: Folia malarska Blue Dolphin to wszechstronne narzędzie, które doskonale sprawdzi się w różnych scenariuszach. Niezależnie od tego, czy zabezpieczasz meble o nieregularnych kształtach, okna, drzwi czy podłogi, ta folia dostarcza kompleksową ochronę na każdym etapie remontu.
  • Skuteczna ochrona przed zabrudzeniami: Chroniąc przedmioty i powierzchnie przed farbą, wodą, pyłem i kurzem, Folia malarska Blue Dolphin utrzymuje czystość i nienaruszony stan elementów podczas prac remontowych. To nie tylko ochrona przed uszkodzeniami, ale także sposób na zachowanie estetyki i porządku.
  • Wyjątkowa powierzchnia krycia: Dzięki znakomitej powierzchni krycia, jedno opakowanie Folii malarskiej Blue Dolphin pozwala na efektywne zabezpieczenie obszaru o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. To ekonomiczne i wydajne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne przeprowadzenie prac remontowych.
  Blue Dolphin
  CF_04956
  104
  Zastosowanie
  ochrona przed zabrudzeniami
  Długość
  5 m
  Szerokość
  4 m
  Kolor
  czerwony
  Typ produktu
  folia

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Folia malarska EXTRA GRUBA 4x5 m czerwona Blue dolphin

  18,17 zł
  brutto