• Darmowa dostawa od 1000zł
  Uchwyt DolphinRoller Aluminium Blue Dolphin 25 cm
  Uchwyt DolphinRoller Aluminium Blue Dolphin 25 cm

  Uchwyt DolphinRoller Aluminium Blue Dolphin 25 cm

  126,27 zł
  brutto  Uchwyt DolphinRoller Aluminium to doskonałe narzędzie dla każdego, kto ceni sobie jakość, trwałość i wygodę podczas malowania. Dzięki tym zaletom, malowanie staje się przyjemnością, a efekty są imponujące.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
    Maluj z lekkością, maluj z precyzją! Odkryj komfort malowania z uchwytem, który podnosi poprzeczkę.
  Uchwyt DolphinRoller Aluminium z serii 330 marki Blue Dolphin to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie lekkość, wytrzymałość i ergonomiczny design. Ten aluminiowy uchwyt do wałka został stworzony z myślą o profesjonalistach oraz entuzjastach malowania, oferując szereg zalet, które sprawiają, że malowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i efektywne.


  Oto kilka kluczowych zalet tego uchwytu:  • Nylonowy wzmacniany cylinder: Solidny i elastyczny cylinder wykonany z nylonu, wzmacniany dodatkowymi warstwami, zapewnia niezawodność i trwałość. Dzięki temu uchwyt DolphinRoller Aluminium doskonale sprawdza się w trudnych warunkach malarskich, gwarantując precyzyjne i równomierne pokrycie powierzchni farbą.
  • Szybko uwalniające sprężynowe zapięcie: Intuicyjne sprężynowe zapięcie umożliwia błyskawiczne zamocowanie i wymontowanie wałka. To funkcjonalne rozwiązanie zwiększa wydajność malowania, umożliwiając szybką i łatwą obsługę uchwytu.
  • Trwały cylinder: Nylonowy cylinder, dodatkowo zabezpieczony metalowym zatrzaskiem, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu uchwyt utrzymuje swoje właściwości przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
  • Ergonomiczna rączka: Dwukomponentowa, ergonomiczna rączka uchwytu zapewnia komfort i pewny chwyt podczas malowania. To kluczowe dla redukcji zmęczenia ręki i zwiększenia efektywności pracy malarskiej.
  Blue Dolphin
  DR25ALU_56757
  5
  Zastosowanie
  do wałków 25-27 cm
  Szerokość
  25 cm
  Typ produktu
  uchwyt do wałka

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Uchwyt DolphinRoller Aluminium Blue Dolphin 25 cm

  Uchwyt DolphinRoller Aluminium Blue Dolphin 25 cm

  126,27 zł
  brutto