• Darmowa dostawa od 1000zł
  Papier ścierny w rolce P180 115mm 4,5mb EASYROOL SCHULLER
  Papier ścierny w rolce P180 115mm 4,5mb EASYROOL SCHULLER

  Papier ścierny w rolce P180 115mm 4,5mb EASYROOL SCHULLER

  14,45 zł
  brutto  EASYROLL Papiery ścierne w rolkach to niezawodne narzędzie do szlifowania, które cechuje elastyczność, trwałość i skuteczność. Dzięki szerokiej rolce i wyjątkowemu nasypowi, są one idealnym wyborem do wielu zadań szlifierskich, a szlifowanie na sucho sprawia, że prace stają się łatwiejsze i bardziej wydajne. To nieocenione narzędzie dla profesjonalistów i hobbystów, którzy oczekują doskonałych efektów w pracy szlifierskiej.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  EASYROLL Papiery ścierne w rolkach to niezawodne narzędzie do szlifowania, które oferuje wiele zalet, sprawiając, że prace szlifierskie stają się bardziej efektywne i komfortowe. Oto główne cechy i korzyści tych papierów ściernych:

  Elastyczny papier ścierny w rolce: Papiery EASYROLL są wyjątkowo elastyczne, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do różnych kształtów i powierzchni. To oznacza, że można nimi pracować zarówno na płaskich powierzchniach, jak i na bardziej zakrzywionych detalach.

  Nasyp otwarty z tlenku aluminium: Nasyp z tlenku aluminium jest znany ze swojej trwałości i skuteczności. Dzięki niemu papiery EASYROLL skutecznie usuwają materiał szlifowany, pozostawiając gładką i przygotowaną do dalszej obróbki powierzchnię.

  Papier lateksowy (120 g/m²): Papier ścierny na bazie lateksu jest trwały i odporny na rozrywanie. Dzięki temu papiery EASYROLL są wyjątkowo wytrzymałe i mogą być używane przez długi czas bez konieczności częstej wymiany.

  Szerokość 115 mm: Duża szerokość rolki (115 mm) sprawia, że można efektywnie pracować na większych powierzchniach, co przyspiesza tempo pracy i zwiększa wydajność.  Szlifowanie na sucho: Papiery EASYROLL są przeznaczone do szlifowania na sucho, co oznacza, że można je wygodnie stosować bez konieczności korzystania z dodatkowych środków czy wody. To ułatwia pracę i pozwala zachować czystość miejsca pracy.  Uniwersalne zastosowanie: Papiery EASYROLL nadają się do wielu różnych zadań szlifierskich, od usuwania rdzy i farby po przygotowywanie powierzchni pod malowanie czy lakierowanie. To wszechstronne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w różnych branżach.

  Schuller Eh'klar
  64111
  6
  Zastosowanie
  do szlifowania
  Długość
  4,5 m
  Szerokość
  115 mm
  Typ produktu
  papier ścierny
  Granulacja
  180

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Papier ścierny w rolce P180 115mm 4,5mb EASYROOL SCHULLER. TAŚMA SZLIFIERSKA

  Papier ścierny w rolce P180 115mm 4,5mb EASYROOL SCHULLER

  14,45 zł
  brutto