• Darmowa dostawa od 1000zł
 • Wyprzedaż!
Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118
Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118
Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118
Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118

Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118

426,92 zł
bruttoVELUX Kołnierz uniwersalny EDW to produkt stworzony z myślą o precyzyjnym i estetycznym montażu okien dachowych w połączeniu z pokryciem dachowym. Kołnierz jest nieodzownym elementem montażu, zalecanym przez producenta, ponieważ tylko z jego zastosowaniem instalowane okno zachowa wszystkie parametry techniczne deklarowane w karcie produktu.

Ilość :
 • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
 • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
 • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
 • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
Zapnij bezpieczeństwo na wysoki profil! Kołnierze EDW VELUX gwarantują idealne uszczelnienie okien Nowej Generacji w pokryciach o profilu do 120 mm!

Nasz pojedynczy kołnierz uszczelniający VELUX EDW 0000 to rozwiązanie stworzone z myślą o montażu okien Nowej Generacji w profilowanych materiałach pokryciowych o wysokości profilu sięgającej aż 120 mm, takich jak dachówki betonowe, ceramiczne czy blachodachówki. Oto kluczowe zalety naszego produktu: • Idealne Uszczelnienie: Nasz kołnierz EDW 0000 gwarantuje idealne uszczelnienie okien, zapobiegając przeciekom i dostarczając niezawodną ochronę przed deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi.
 • Kompatybilność z Oknami Nowej Generacji: Nasz produkt jest zaprojektowany specjalnie do montażu okien Nowej Generacji od VELUX, co oznacza pełną zgodność i pewność, że Twój dach będzie odpowiednio zabezpieczony.
 • Wielofunkcyjność: Nasz kołnierz nadaje się do różnych rodzajów materiałów pokryciowych, w tym dachówek betonowych, ceramicznych, blachodachówek i innych. To wszechstronne rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby.
 • Solidna Konstrukcja: Dzięki solidnej konstrukcji i materiałom wysokiej jakości, nasz produkt zapewnia niezawodność i trwałość, gwarantując długotrwałą ochronę Twojego dachu.
 • Prosty Montaż: Montaż kołnierza EDW 0000 jest prosty i intuicyjny, co pozwala na szybkie i skuteczne przygotowanie Twojego okna Nowej Generacji do działania.
 • Bezpieczeństwo i Spokój Ducha: Wybierając nasz kołnierz, inwestujesz w bezpieczeństwo i spokój ducha. Dzięki niemu możesz być pewien, że Twoje okno Nowej Generacji będzie działać niezawodnie przez wiele lat.

Przyjęty zakres nachylenia dachu

Nachylenie dachu

Velux
VELUX kołnierz EDW 78/118
3
Zastosowanie
do okien dachowych o profilu do 120mm
Rozmiar
78x118 cm
Kolor
aluminium + szary (RAL 7043)
Typ produktu
kołnierz do okien dachowych

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118

Kołnierz do okien dachowych VELUX EDW 0000 MK06 78x118

426,92 zł
brutto