• Darmowa dostawa od 1000zł
  Paca do fugowania z twardą gumą BIHUI 248 x 116 mm
  Paca do fugowania z twardą gumą BIHUI 248 x 116 mm

  Paca do fugowania z twardą gumą BIHUI 248 x 116 mm

  19,73 zł
  brutto

  BIHUI Paca do fugowania z twardą gumą o wymiarach 248 x 116 mm to nie tylko narzędzie, ale inwestycja w efektywność i jakość pracy. Profesjonalne podejście do projektów budowlanych zyskuje solidne wsparcie dzięki tej pacie, która jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

  3 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  BIHUI Paca do fugowania to narzędzie stworzone specjalnie dla profesjonalistów, oferujące szereg zalet, które sprawiają, że jest niezastąpione w procesie fugowania.


  Poniżej przedstawiamy kluczowe cechy i korzyści tego produktu:  • Twarda guma o doskonałej wytrzymałości: Paca BIHUI wyposażona jest w twardą gumę, która charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością na ścieranie. To gwarantuje długotrwałe użytkowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach budowlanych.
  • Precyzyjne wymiary 248 x 116 mm: Optymalne rozmiary paci pozwalają na efektywne i precyzyjne fugowanie na różnych powierzchniach. Wymiary 248 x 116 mm umożliwiają zarówno dokładną pracę na mniejszych detalach, jak i szybkie postępy na większych obszarach.
  • Idealna do profesjonalnych zastosowań: BIHUI dedykując tę pacę dla profesjonalistów, zapewnia narzędzie, które spełnia najwyższe standardy jakości. Twarda guma optymalnie sprawdza się w procesie fugowania, umożliwiając precyzyjne wypełnianie fug z zachowaniem wysokiej wydajności.
  • Uniwersalność i wszechstronność: Dzięki odpowiednim wymiarom oraz solidnej konstrukcji, paca BIHUI jest uniwersalnym narzędziem, które doskonale sprawdzi się przy różnorodnych pracach związanych z fugowaniem. Od prostych remontów po zaawansowane projekty budowlane – ta paca sprosta oczekiwaniom profesjonalistów.
  • Ergonomiczny design dla komfortu pracy: Paca BIHUI została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Ergonomiczny kształt i wyważona konstrukcja zapewniają komfort pracy nawet podczas długotrwałego użytkowania, eliminując uczucie zmęczenia dłoni.
  BIHUI
  CFHRL
  3
  Zastosowanie
  do fugowania
  Materiał wykonania
  guma
  Wymiary
  248 x 116 mm
  Uchwyt
  tworzywo sztuczne
  Typ produktu
  paca

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Paca do fugowania z twardą gumą BIHUI 248 x 116 mm

  Paca do fugowania z twardą gumą BIHUI 248 x 116 mm

  19,73 zł
  brutto