• Darmowa dostawa od 1000zł
  Paca rajberka do płytek zębata BIHUI 280x120mm ZĄB 10mm
  Paca rajberka do płytek zębata BIHUI 280x120mm ZĄB 10mm

  Paca rajberka do płytek zębata BIHUI 280x120mm ZĄB 10mm

  46,17 zł
  brutto

  Paca do płytek zębata BIHUI 280x120mm to nie tylko narzędzie o solidnej konstrukcji, ale również z myślą o wygodzie i precyzji w profesjonalnych zastosowaniach. Dla fachowców, którzy oczekują trwałości, kontroli i uniwersalności w pracy z płytkami, ta paca stanowi niezbędny element wyposażenia.

  4 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Paca do płytek zębata BIHUI o wymiarach 280x120mm to niezbędne narzędzie dla profesjonalistów, którzy cenią sobie precyzję i wygodę w procesie układania płytek.


  Oto główne zalety tej wyjątkowej pacy:  • Wyprofilowany uchwyt dla lepszej kontroli: Paca została wyposażona w wyprofilowany uchwyt, co nie tylko poprawia kontrolę nad narzędziem, ale również zwiększa ogólny komfort pracy. Dla profesjonalistów, wygoda i precyzja są kluczowe, dlatego wyprofilowany uchwyt stanowi znaczące ułatwienie w codziennej pracy.
  • Rękojeść mocowana 8 nitami: Solidne mocowanie rękojeści do ostrza za pomocą 8 nitów gwarantuje stabilność i trwałość pacy, eliminując ryzyko luzów czy uszkodzeń w trakcie intensywnego użytkowania.
  • Ostrze ze stali nierdzewnej o grubości 0,7 mm: Ostrze pacy wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubości 0,7 mm. To gwarancja trwałości, odporności na korozję i długotrwałej skuteczności podczas układania płytek.
  • Zakres rozmiarów nacięć dostosowanych do każdej pracy: Paca BIHUI oferuje różnorodne rozmiary zębów, co umożliwia dostosowanie narzędzia do różnych rodzajów prac i materiałów. To elastyczność, która sprawia, że narzędzie jest wszechstronne i efektywne w wielu sytuacjach.
  BIHUI
  PTSB10
  4
  Zastosowanie
  do ceramiki
  do płytek
  Wymiary
  280x120 mm
  Materiał uchwytu
  aluminium i guma
  Ząb
  10mm
  Materiał wykonania ostrza
  stal
  Typ produktu
  paca

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Paca do płytek zębata BIHUI 280x120mm ZĄB 10mm

  Paca rajberka do płytek zębata BIHUI 280x120mm ZĄB 10mm

  46,17 zł
  brutto