• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Piana pistoletowa SOUDAL montażowa Zimowa 750 ml
Piana pistoletowa SOUDAL montażowa Zimowa 750 ml

Piana pistoletowa SOUDAL montażowa Zimowa 750 ml

35,87 zł
bruttoPiana pistoletowa SOUDAL montażowa o pojemności 750 ml to niezawodne narzędzie przy wszelkich pracach montażowych i uszczelniających. Jest idealnym wyborem do uszczelnienia ościeżnic okiennych i drzwiowych, szczególnie z wielokomorowych i kolorowych profili PVC, a także do montażu i uszczelniania parapetów, rolet, progów, stopni schodów i innych elementów.


Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Piana pistoletowa SOUDAL montażowa o pojemności 750 ml to niezawodne narzędzie przy wszelkich pracach montażowych i uszczelniających. Jest idealnym wyborem do uszczelnienia ościeżnic okiennych i drzwiowych, szczególnie z wielokomorowych i kolorowych profili PVC, a także do montażu i uszczelniania parapetów, rolet, progów, stopni schodów i innych elementów.

Piana pistoletowa SOUDAL jest również doskonałym rozwiązaniem do wypełniania i wygłuszania pustych przestrzeni w konstrukcjach szkieletowych oraz do termoizolacji elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnej, armatury łazienkowej, wanien, brodzików i innych elementów.

Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom izolacyjnym, piana SOUDAL może być używana do izolacji termicznej i akustycznej ścianek działowych, podłóg, stropów, dachów i innych powierzchni. Piana jest również świetnym rozwiązaniem do wypełniania przepustów rurowych oraz przejść instalacyjnych w ścianach i stropach.

Dzięki zastosowaniu pistoletu do aplikacji, piana jest łatwa w użyciu i pozwala na precyzyjne aplikowanie, co gwarantuje optymalne wykorzystanie materiału. SOUDAL to produkt, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Pistoletowa pianka montażowa o obniżonej rozprężalności. Dzięki specjalnej "zimowej" formule pozwala na pracę w niskich temperaturach (do -10°C).

Soudal
150601
152
Zastosowanie
izolacja i wypełnianie szczelin
Pojemność
750 ml
Warunki pracy
zima
Typ produktu
pianka

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Piana pistoletowa SOUDAL montażowa Zimowa 750 ml

Piana pistoletowa SOUDAL montażowa Zimowa 750 ml

35,87 zł
brutto