• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN 7L + 2 wkłady
Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN 7L + 2 wkłady

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN 7L + 2 wkłady

115,83 zł
bruttoOstatnie sztuki w magazynie

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN to doskonały wybór dla każdego profesjonalnego lub amatorskiego malarza, który ceni sobie wygodę i jakość. Zestaw zawiera wiadro o pojemności 7L oraz 2 wkłady do wiadra, co pozwoli na efektywne i szybkie malowanie.

1 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN to doskonały wybór dla każdego profesjonalnego lub amatorskiego malarza, który ceni sobie wygodę i jakość. Zestaw zawiera wiadro o pojemności 7L oraz 2 wkłady do wiadra, co pozwoli na efektywne i szybkie malowanie. Kolor czarny nadaje mu elegancki wygląd, który pasuje do każdego pomieszczenia.

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN jest przeznaczony do wałków o różnych rozmiarach: 25cm, 18cm, 10cm, co umożliwia użytkownikowi dopasowanie narzędzia do potrzeb i wymagań malowania. Rączka posiada trzy pozycje regulacji, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji użytkownika. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu wiadra i zapewniają stabilność podczas pracy.

Uchwyt do mocowania wałka malarskiego jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na łatwe i szybkie mocowanie wałka bez brudzenia uchwytu. Materiał, z którego wykonane jest wiadro, jest odporny na uszkodzenia i pęknięcia, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany.

Perforacja do odsączania farby to kolejna cecha, która wyróżnia ten zestaw malarski. Dzięki niej malowanie staje się bardziej efektywne i wygodne, a użytkownik unika niepotrzebnego zachlapania farbą. Wymienne wkłady to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie wiadra oraz zachowanie higieny podczas malowania.

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN to niezawodny i wygodny zestaw narzędzi, który z pewnością zaspokoi potrzeby każdego malarza, zarówno profesjonalisty, jak i amatora.

Blue Dolphin
BB2L_36766
1
Zastosowanie
malarskie
Pojemność
Wiadro 7L + 2 wkłady
Kolor
czarny
Typ produktu
zestaw malarski

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN 7L + 2 wkłady

Zestaw malarski BARRACUDA BLUE DOLPHIN 7L + 2 wkłady

115,83 zł
brutto