• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Szczypce dekarskie PiCARD wygięte 240 mm 90°
Szczypce dekarskie PiCARD wygięte 240 mm 90°

Szczypce dekarskie PiCARD wygięte 240 mm 90°

366,79 zł
bruttoOstatnie sztuki w magazynie

Szczypce dekarskie PICARD wygięte pod kątem 90 stopni to profesjonalne narzędzie dla dekarzy, wykonane z najwyższej jakości stali. Ich konstrukcja zapewnia niezwykłą wytrzymałość i trwałość, co sprawia, że są one idealnym narzędziem dla osób, które potrzebują sprzętu na wiele lat.

1 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Szczypce dekarskie PICARD wygięte pod kątem 90 stopni to profesjonalne narzędzie dla dekarzy, wykonane z najwyższej jakości stali. Ich konstrukcja zapewnia niezwykłą wytrzymałość i trwałość, co sprawia, że są one idealnym narzędziem dla osób, które potrzebują sprzętu na wiele lat.

Szczypce dekarskie PICARD wygięte pod kątem 90 stopni posiadają wygięte ostrza pod kątem prostym, co pozwala na precyzyjną pracę pod kątem prostym. Dzięki temu narzędzie jest idealne do pracy w trudno dostępnych miejscach, gdzie standardowe szczypce byłyby niewystarczające.

Dodatkowo, szczypce dekarskie PICARD wygięte pod kątem 90 stopni posiadają gumowaną powierzchnię uchwytu, co zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas pracy. Dzięki temu narzędzie jest łatwe w obsłudze, nawet gdy ręce są mokre lub zimne.

Szczypce dekarskie PICARD wygięte pod kątem 90 stopni są niezbędnym narzędziem dla każdego dekarza, który potrzebuje narzędzia do precyzyjnej pracy pod kątem prostym. Ich solidna konstrukcja i wygodny uchwyt sprawiają, że praca staje się łatwiejsza i bardziej efektywna, a wysoka jakość materiałów gwarantuje długotrwałość narzędzia.

Picard
PIC-0019450-40
1
Zastosowanie
dekarskie
Długość
240 mm
Typ produktu
szczypce
Kąt wygięcia
90 stopni

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Szczypce dekarskie PiCARD wygięte 240 mm 90°

Szczypce dekarskie PiCARD wygięte 240 mm 90°

366,79 zł
brutto