• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Tarcza do metalu 125x2,5 mm K2 PRO
Tarcza do metalu 125x2,5 mm K2 PRO

Tarcza do metalu 125x2,5 mm K2 PRO

2,81 zł
bruttoTarcza do cięcia metalu K2 PRO to wysokiej jakości produkt, który został zaprojektowany z myślą o cięciu różnego rodzaju metali. Tarcza ta jest idealna do użytku w warsztatach, na budowach oraz w przemyśle, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna.

95 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Tarcza do cięcia metalu K2 PRO to wysokiej jakości produkt, który został zaprojektowany z myślą o cięciu różnego rodzaju metali. Tarcza ta jest idealna do użytku w warsztatach, na budowach oraz w przemyśle, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna.

Tarcza K2 PRO wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na zużycie materiału, który zapewnia długą żywotność i skuteczne cięcie. Tarcza ta jest przeznaczona do cięcia metali, takich jak stal, żeliwo, aluminium, a nawet miedź, co czyni ją idealnym narzędziem do pracy w różnorodnych warunkach.

Tarcza ta posiada specjalne zęby, które pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie bez ryzyka uszkodzenia materiału. Dzięki temu tarcza ta jest bardzo wydajna i skuteczna, co zwiększa jej wartość w codziennej pracy.

Tarcza K2 PRO jest łatwa w użyciu i można ją stosować z różnymi urządzeniami do cięcia metalu, co czyni ją bardzo wszechstronnym narzędziem w zakresie cięcia metali. Produkt ten jest niezbędny dla każdego, kto zajmuje się obróbką metalu, ponieważ zapewnia precyzję i szybkość cięcia, co wpływa na efektywność pracy i oszczędność czasu.

K2
K2 125x2,5x22
95
Zastosowanie
do metalu
Średnica
125 mm
Grubość
2,5 mm
Warunki pracy
na sucho
Typ produktu
tarcze

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Tarcza do metalu 125x2,5 mm K2 PRO

Tarcza do metalu 125x2,5 mm K2 PRO

2,81 zł
brutto