• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Taśma LED SUNLIT MATOWA 3 M MARELD
Taśma LED SUNLIT MATOWA 3 M MARELD

Taśma LED SUNLIT MATOWA 3 M MARELD

128,52 zł
bruttoTaśma LED Sunlit matowa Mareld to wysokiej jakości produkt o szerokim zastosowaniu. Zawiera 180 diod na metr, co zapewnia mocne i równomierne oświetlenie. Taśma jest chroniona przez matową osłonę, dzięki czemu nie oślepia i jest przyjazna dla oczu. Produkt jest łatwy w montażu, co umożliwia szybkie i łatwe zainstalowanie go w różnych miejscach. 

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Taśma LED Sunlit matowa Mareld to wysokiej jakości produkt o szerokim zastosowaniu. Zawiera 180 diod na metr, co zapewnia mocne i równomierne oświetlenie. Taśma jest chroniona przez matową osłonę, dzięki czemu nie oślepia i jest przyjazna dla oczu. Produkt jest łatwy w montażu, co umożliwia szybkie i łatwe zainstalowanie go w różnych miejscach.

Taśma może być wykorzystana jako oświetlenie ogólne, ale także do oświetlania miejsc niebezpiecznych, takich jak szyby wind, schody lub platformy. Ze względu na stopień ochrony IP 65 produkt może być używany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Może również współpracować ze ściemniaczem, co pozwala na dostosowanie siły światła do aktualnych potrzeb. Ważne jest, aby przed włączeniem zasilania taśmy, rozwinąć ją na całą długość, ponieważ w przeciwnym wypadku istnieje ryzyko jej stopienia.

Taśma LED Sunlit matowa Mareld to nie tylko praktyczny, ale także bezpieczny produkt, który zapewnia mocne i przyjemne dla oka oświetlenie w różnych miejscach.

Mareld
690010038
3
Długość
3m
Źródło światła
LED
Moc
19w
Temperatura barwy
4000 K
Typ produktu
taśma LED

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Taśma LED SUNLIT MATOWA 3 M MARELD

Taśma LED SUNLIT MATOWA 3 M MARELD

128,52 zł
brutto