• Darmowa dostawa od 1000zł
  Taśma lakiernicza MOTIVE 30 mm x 50 m
  Taśma lakiernicza MOTIVE 30 mm x 50 m
  Taśma lakiernicza MOTIVE 30 mm x 50 m

  Taśma lakiernicza MOTIVE 30 mm x 50 m

  12,96 zł
  brutto

  Taśma lakiernicza to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie lakierniczym oraz podczas domowych projektów malarskich. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, taśma lakiernicza zapewnia nie tylko precyzję, ale również ochronę powierzchni przed przypadkowym nakładaniem farby. Dzięki wytrzymałemu klejowi, taśma trzyma się pewnie na miejscu podczas malowania, jednocześnie łatwo się usuwając bez pozostawiania śladów czy uszkodzeń. Bez względu na to, czy malujesz ściany w domu, lakierujesz meble czy wykonujesz bardziej zaawansowane projekty lakiernicze, taśma lakiernicza ułatwia precyzyjne i czyste wykończenie.

  14 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Taśma lakiernicza MOTIVE to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów oraz entuzjastów lakiernictwa. Wykonana z wysokiej jakości papieru ryżowego, taśma ta charakteryzuje się niezwykłą odpornością na wilgoć, co sprawia, że doskonale nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.  • Mocny klej, który doskonale sprawdza się podczas malowania natryskowego. Dzięki temu nawet w sytuacjach, gdzie istnieje ryzyko poderwania farby, taśma lakiernicza MOTIVE utrzymuje się na miejscu, zapewniając precyzyjne i czyste linie na powierzchniach.
  • Łatwość usuwania taśmy jest równie imponująca jak jej trwałość. Nie ma potrzeby martwić się o pozostawione ślady kleju czy trudności z jej oderwaniem. Taśma MOTIVE usuwa się bez problemów, nie pozostawiając żadnych śladów ani uszkodzeń na malowanej powierzchni.
  • Możliwość zerwania taśmy maksymalnie do 21 dni, użytkownicy mogą cieszyć się wygodą i elastycznością w wykonywaniu swoich projektów lakierniczych. Niezależnie od warunków pracy czy rodzaju malowania, taśma lakiernicza MOTIVE stanowi nieocenione wsparcie dla każdego profesjonalisty oraz miłośnika lakiernictwa.

  Dane techniczne

  Rodzaj kleju: klej wodny
  Grubośc w mikronach: 105+\-5
  Przyczepność do stali n/cal: 3.0-4.5
  Rozciągliwość %: 5
  Min. temp. (?): -20
  Max. temp. (?): 100
  Motive
  020141
  14
  Zastosowanie
  lakiernicze
  Długość
  50 m
  Szerokość
  30 mm
  Typ produktu
  taśma

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Taśma lakiernicza MOTIVE 30mmx50m

  Taśma lakiernicza MOTIVE 30 mm x 50 m

  12,96 zł
  brutto