• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wkręt do metalu 3,5x45 mm Koelner FS 500 sztuk
Wkręt do metalu 3,5x45 mm Koelner FS 500 sztuk

Wkręt do metalu 3,5x45 mm Koelner FS 500 sztuk

30,75 zł
bruttoWkręt Koelner FS to narzędzie do mocowania płyt karton-gips w metalu. Jest to wkręt samowiercący, który pozwala na łatwe i szybkie mocowanie płyt gipsowo-kartonowych do metalowych profili.

8 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wkręt Koelner FS to narzędzie do mocowania płyt karton-gips w metalu. Jest to wkręt samowiercący, który pozwala na łatwe i szybkie mocowanie płyt gipsowo-kartonowych do metalowych profili.

Wkręt Koelner FS posiada specjalne ostrze, które ułatwia jego wkręcanie w metalowe profile, dzięki czemu nie jest wymagane wcześniejsze wiercenie otworów. Wkręt ten ma również gwint o wysokiej wytrzymałości, który zapewnia trwałe i stabilne połączenie.

Wkręt do regipsu Koelner FS jest dostępny w różnych rozmiarach i długościach, co pozwala na dobór odpowiedniego wkrętu do różnych grubości płyt karton-gipsowych i metalowych profili. Wkręt ten jest łatwy w użyciu i nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy umiejętności, dzięki czemu może być stosowany przez każdego.

Jeśli szukasz skutecznego i niezawodnego narzędzia do mocowania regipsu do metalu, to wkręt Koelner FS jest idealnym wyborem. Jego solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania gwarantują trwałość i wytrzymałość połączenia, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Koelner
FS-3545
8
Zastosowanie
do blach
Materiał wykonania
stal
Wymiary
3,5x45 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
500
Typ produktu
wkręty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wkręt do metalu 3,5x45 mm Koelner FS

Wkręt do metalu 3,5x45 mm Koelner FS 500 sztuk

30,75 zł
brutto