• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO Blue Dolphin 53x37cm 5szt
  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO Blue Dolphin 53x37cm 5szt
  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO Blue Dolphin 53x37cm 5szt

  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO Blue Dolphin 53x37cm 5szt

  74,30 zł
  brutto

  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO to nie tylko narzędzie ułatwiające prace malarskie, ale także ekologiczne i oszczędzające zasoby rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i amatorów sztuki.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Maluj sprytnie, maluj z JUMBO! Oszczędzaj czas, wodę i pieniądze z innowacyjnym pokrowcem na kuwetę. Twoja sztuka, nasza ochrona!  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO to niezastąpione narzędzie, które znacząco ułatwia prace malarskie, gwarantując użytkownikom szereg korzyści. Dzięki innowacyjnemu podejściu do malowania, ten pokrowiec jest nie tylko praktycznym, ale także ekologicznym rozwiązaniem.  Zalety pokrowca na kuwetę JUMBO:  • Oszczędność czasu: Zastosowanie pokrowca eliminuje konieczność mycia kuwety po zakończonym malowaniu. Dzięki temu można skupić się na procesie twórczym, oszczędzając cenny czas, który zwykle byłby poświęcony czyszczeniu narzędzi.
  • Oszczędność wody: Tradycyjne czyszczenie kuwety malarskiej wymaga znacznej ilości wody. Korzystając z pokrowca, użytkownicy mogą zaoszczędzić od 20 do 30 litrów wody przy każdym malowaniu, co wpisuje się w ideę odpowiedzialnego korzystania z zasobów naturalnych.
  • Zapobieganie zaschnięciu farby: Pokrowiec można szczelnie zakleić, co skutecznie chroni farbę przed wysychaniem. To istotne, szczególnie w przypadku przerw w malowaniu czy konieczności przenoszenia kuwety między miejscami pracy.
  • Bezpieczeństwo podczas zmiany koloru: Dzięki pokrowcowi nie trzeba myć kuwety przy każdej zmianie koloru farby, co nie tylko oszczędza czas, ale także minimalizuje ryzyko przypadkowego zmieszania kolorów.
  • Ochrona nowej łazienki: Unikalna konstrukcja pokrowca minimalizuje ryzyko zachlapania i zabrudzenia otoczenia, co sprawia, że malowanie staje się bardziej precyzyjne i bezpieczne, zwłaszcza w przypadku prac w nowo wykończonych pomieszczeniach.
  • Ochrona środowiska: Eliminacja konieczności używania chemikaliów do czyszczenia kuwety przekłada się na ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska, co czyni pokrowiec na kuwetę JUMBO ekologicznym wyborem.
  • Oszczędność finansowa: Długotrwałe użytkowanie pokrowca przekłada się na oszczędności związane z zakupem nowych kuwet malarskich. To ekonomiczne rozwiązanie dla artystów i majsterkowiczów.
  Blue Dolphin
  CJT_58379
  5
  Ilość sztuk w opakowaniu
  5
  Typ produktu
  pokrowiec

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  BLUE 330 Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO (53x37cm ) (opak. 5 sztuk)

  Pokrowiec na kuwetę malarską JUMBO Blue Dolphin 53x37cm 5szt

  74,30 zł
  brutto