• Darmowa dostawa od 1000zł
  Taśma z włókna szklanego Schuller DRYWALL STRIP 100 mm x 25 m
  Taśma z włókna szklanego Schuller DRYWALL STRIP 100 mm x 25 m

  Taśma z włókna szklanego Schuller DRYWALL STRIP 100 mm x 25 m

  13,73 zł
  brutto

  Taśma z włókna szklanego SCHULLER DRYWALL STRIP 100 mm x 25 m to niezastąpiona pomoc podczas napraw ścian i prac związanych z płytami gipsowo-kartonowymi. Jej wyjątkowa wytrzymałość, precyzja i wszechstronność zastosowań sprawiają, że jest to nieocenione narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób zajmujących się pracami remontowymi w swoich domach. Dzięki tej taśmie, ściany stają się gładkie i trwałe, gotowe do dalszego wykończenia.

  177 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Taśma z włókna szklanego SCHULLER DRYWALL STRIP 100 mm x 25 m to nieocenione narzędzie dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się pracami wykończeniowymi i naprawą ścian. Oto główne zalety tej wyjątkowej taśmy:

  Wysoka wytrzymałość: Taśma DRYWALL STRIP została wykonana z włókna szklanego, co sprawia, że jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jest to idealne narzędzie do wzmocnienia i zbrojenia spoin między płytami gipsowo-kartonowymi oraz do naprawy uszkodzeń na ścianach.

  Precyzyjna naprawa: Taśma jest doskonałym narzędziem do precyzyjnej naprawy pęknięć, otworów czy ubytków na ścianach. Po jej zastosowaniu, powierzchnia jest gładka i gotowa do dalszych prac wykończeniowych.

  Łatwość użycia: DRYWALL STRIP jest łatwa w użyciu. Może być łatwo przycięta i dostosowana do potrzeb, co pozwala na elastyczne korzystanie z tego produktu.

  Szerokie zastosowanie: Taśma jest przeznaczona nie tylko do naprawy ścian, ale także do zbrojenia spoin między płytami gipsowo-kartonowymi. Dzięki temu można uzyskać solidne i trwałe połączenia między płytami.

  Profesjonalna jakość: Schuller to renomowana marka znana z wysokiej jakości produktów budowlanych. Taśma DRYWALL STRIP nie jest wyjątkiem - to narzędzie stworzone z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują najlepszych rezultatów.

  Schuller Eh'klar
  45560
  177
  Zastosowanie
  do prac naprawczych
  do reparacji ścian
  do zbrojenia spoin między płytami gipsowo-kartonowymi
  Materiał wykonania
  włókno szklane
  Długość
  25 m
  Szerokość
  100 mm
  Typ produktu
  taśma

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Taśma z włókna szklanego Schuller DRYWALL STRIP 100 mm x 25 m

  13,73 zł
  brutto