• Darmowa dostawa od 1000zł
  Kratka malarska duża 27x30 cm Blue Dolphin
  Kratka malarska duża 27x30 cm Blue Dolphin

  Kratka malarska duża 27x30 cm Blue Dolphin

  5,95 zł
  brutto  Kratka malarska Blue Dolphin doskonale sprawdza się podczas prac malarskich i lakierniczych, umożliwiając skuteczne ściągnięcie nadmiaru farby lub lakieru podczas korzystania z wałków malarskich. To niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów oraz wszystkich miłośników sztuki malarskiej, którzy cenią sobie wysoką jakość i wygodę pracy.

  17 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Blue Dolphin Kratka Malarska - Twoje tajemnicze narzędzie do perfekcyjnych malarskich arcydzieł!   Kratka malarska Blue Dolphin to niezawodne narzędzie, które wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz praktycznymi właściwościami ułatwiającymi prace malarskie. Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego o intensywnym niebieskim kolorze, ta kratka posiada szereg zalet, które sprawiają, że staje się niezbędnym partnerem dla każdego profesjonalisty oraz amatora malarskiego.  Zalety Kratki Malarskiej Blue Dolphin:  • Wysokiej Jakości Tworzywo: Kratka malarska Blue Dolphin została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość narzędzia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dzięki temu malowanie staje się efektywne i bezproblemowe.
  • Odporność na Rozpuszczalniki: Kratka jest odporne na działanie rozpuszczalników, co czyni ją idealnym narzędziem do pracy z różnymi rodzajami farb i lakierów. Nie ulega deformacjom ani uszkodzeniom, co sprawia, że jest niezastąpionym partnerem podczas różnorodnych prac malarskich.
  • Równomierne Rozprowadzanie Farby na Wałku: Dzięki specjalnemu projektowi, kratka Blue Dolphin gwarantuje równomierne rozprowadzanie farby na malarskim wałku. To istotna cecha, która pozwala uzyskać profesjonalny efekt malarski, eliminując niepożądane smugi czy nierówności.
  • Ułatwienie Prac Malarskich: Kratka malarska Blue Dolphin została zaprojektowana z myślą o maksymalnym ułatwieniu prac malarskich. Działa sprawnie i precyzyjnie, umożliwiając łatwe ściągnięcie nadmiaru farby lub lakieru podczas malowania za pomocą wałka. To narzędzie sprawia, że malowanie staje się przyjemne i efektywne.
  Blue Dolphin
  KMD50_09258
  17
  Długość
  30 cm
  Szerokość
  27 cm
  Typ produktu
  kratka malarska

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Kratka malarska duża 27x30 cm Blue Dolphin

  Kratka malarska duża 27x30 cm Blue Dolphin

  5,95 zł
  brutto