• Darmowa dostawa od 1000zł
 • Wyprzedaż!
Środek gruntujący głębokopenetrujący Caparol OptiSilan TiefGrund 10 l
Środek gruntujący głębokopenetrujący Caparol OptiSilan TiefGrund 10 l

Środek gruntujący głębokopenetrujący Caparol OptiSilan TiefGrund 10 l

200,20 zł
bruttoCaparol OptiSilan TiefGrund to niezawodny środek gruntujący, który łączy w sobie skuteczność, trwałość i łatwość użycia, zapewniając solidne podłoże do dalszych prac malarskich. Jest to doskonały wybór dla profesjonalistów i amatorów, którzy cenią sobie wysoką jakość i trwałość wykończenia.

Ilość :
 • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
 • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
 • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
 • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
OptiSilan TiefGrund - Głęboko penetruje, solidnie chroni. Fundament trwałego piękna Twoich powierzchni!Środek gruntujący głębokopenetrujący Caparol OptiSilan TiefGrund to innowacyjny produkt, który stanowi niezbędny krok w procesie przygotowywania powierzchni przed malowaniem lub kładzeniem powłok dekoracyjnych. Ten wyjątkowy środek gruntujący wyróżnia się szeregiem istotnych cech i zalet:
 • Głębokie penetrowanie: Caparol OptiSilan TiefGrund penetruje powierzchnię na głębokość, co oznacza, że tworzy doskonale przygotowaną podstawę dla kolejnych prac malarskich. Dzięki temu farby czy powłoki dekoracyjne lepiej przylegają i pozostają trwale na miejscu.

 • Wielostronna zastosowanie: Produkt ten jest wszechstronny i nadaje się do stosowania na różnych rodzajach podłoży, w tym na betonie, drewnie, tynku, a nawet starych powłokach malarskich. To sprawia, że jest idealny do wielu różnych projektów remontowych.

 • Ochrona przed wilgocią i pleśnią: Caparol OptiSilan TiefGrund skutecznie chroni powierzchnię przed wilgocią, co jest kluczowe dla utrzymania jej trwałości. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom antygrzybiczym, zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów.

 • Prostota aplikacji: Produkt jest łatwy w użyciu, co sprawia, że nawet osoby bez doświadczenia w pracach malarskich poradzą sobie z jego aplikacją. Można go nakładać za pomocą różnych narzędzi, takich jak pędzle, wałki czy natryski.

 • Ekologiczność: Caparol OptiSilan TiefGrund jest przyjazny dla środowiska, nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników ani substancji lotnych. Jest bezpieczny zarówno dla użytkowników, jak i dla planet.

 • Wysoka jakość: Produkt pochodzi od renomowanego producenta budowlanego, co gwarantuje jego wysoką jakość i niezawodność.

 • Minimalne zużycie: Dzięki swojej skuteczności, środek gruntujący ten jest wydajny, a więc jedno opakowanie wystarcza na większą powierzchnię, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.
Zastosowanie


Zastosowanie produktu polega na wzmocnieniu podłoża o chłonnej, porowatej lub lekko piaskowej strukturze, takich jak tynki, mury, beton, płyty gipsowo-kartonowe, tynki i szpachle gipsowe, a także słabo przyczepionych szpachli dyspersyjnych. 


Jest idealny do użycia jako pierwszy krok przed nałożeniem farb dyspersyjnych. 


Dzięki zawartości hydrofobowego spoiwa w postaci drobnocząsteczkowego hydrozolu polisiloksanu, Caparol OptiSilan TiefGrund charakteryzuje się
niezwykle głębokim przenikaniem w powierzchnię i nadawaniem jej właściwości hydrofobizujących, co oznacza, że chroni przed działaniem wilgoci.
Właściwości 


 • Głębokie penetrowanie z wykorzystaniem hydrozolu polisiloksanu: Produkt charakteryzuje się niezwykłą zdolnością do penetrowania powierzchni na znaczną głębokość. Dzięki obecności hydrozolu polisiloksanu wnika on głęboko w strukturę podłoża, co sprawia, że stanowi solidną bazę dla dalszych prac.

 • Doskonałe wzmocnienie podłoża: Caparol OptiSilan TiefGrund to środek, który skutecznie wzmacnia podłoże. Działa jak solidny fundament, umożliwiając trwałe i niezawodne aplikowanie różnych powłok malarskich i dekoracyjnych.

 • Idealny partner dla ThermoSan, AmphiSilan, Muresko: Jest to produkt stworzony specjalnie z myślą o zastosowaniach pod powłoki takie jak ThermoSan, AmphiSilan czy Muresko. Zapewnia doskonałą przygotowaną powierzchnię, która pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów estetycznych i trwałości.

 • Hydrofobizujący efekt: Caparol OptiSilan TiefGrund nadaje powierzchni właściwości hydrofobowe, co oznacza, że skutecznie chroni ją przed wilgocią. Dzięki temu podłoże pozostaje odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także zachowuje swoją integralność na dłużej.


Dane techniczne

Spoiwo

Kombinacja polisiloksanu i specjalnej dyspersji tworzyw sztucznych.

Wielkość opakowań

Pojemniki: 2,5 l, 10 l

Barwa

zielonkawo transparentny

Składowanie

Przechowywać w chłodnym miejscu w temp. powyżej 0°C.

Gęstość

ok. 1,0 g/cm3

Caparol
C959039
18
Zastosowanie
do wzmacniającego gruntowania chłonnych, porowatych lub lekko piaszczących tynków, murów, betonu, płyt GK, tynków i szpachli gipsowych czy słabo związanych szpachli dyspersyjnych
Pojemność
10 l
Zużycie
150-250 ml/m2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Środek gruntujący głębokopenetrujący Caparol OptiSilan TiefGrund 10 l

Środek gruntujący głębokopenetrujący Caparol OptiSilan TiefGrund 10 l

200,20 zł
brutto