• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kostka ścierna trapezowa ścięta Blue Dolphin GR220
Kostka ścierna trapezowa ścięta Blue Dolphin GR220

Kostka ścierna trapezowa ścięta Blue Dolphin GR220

4,83 zł
bruttoKostka ścierna ścięta Blue Dolphin to narzędzie zaprojektowane z myślą o precyzyjnym i skutecznym szlifowaniu trudno dostępnych miejsc oraz kątów zewnętrznych większych niż 45 stopni. Została wykonana z wysokiej jakości elektrokorundu, który gwarantuje dokładne i równomierne szlifowanie powierzchni, bez powodowania zarysowań.

10 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kostka ścierna ścięta Blue Dolphin to narzędzie zaprojektowane z myślą o precyzyjnym i skutecznym szlifowaniu trudno dostępnych miejsc oraz kątów zewnętrznych większych niż 45 stopni. Została wykonana z wysokiej jakości elektrokorundu, który gwarantuje dokładne i równomierne szlifowanie powierzchni, bez powodowania zarysowań.

Kostka ścierna ścięta Blue Dolphin jest idealna do szlifowania gładzi gipsowych, gipsów szpachlowych oraz innych powierzchni, w których trudno jest dotrzeć zwykłym narzędziem. Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi i strukturze, pozwala na precyzyjne szlifowanie nawet najtrudniejszych miejsc, co jest szczególnie przydatne w przypadku prac remontowych czy wykończeniowych.

Kostka ścierna ścięta Blue Dolphin jest bardzo łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i skuteczne szlifowanie powierzchni. Dzięki właściwościom elektrokorundu, który nie powoduje zarysowań, można uzyskać pożądany efekt szlifowania, bez uszkadzania szlifowanej powierzchni. Jest to idealny produkt dla profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie jakość i skuteczność narzędzi.

Kostka ścierna ścięta Blue Dolphin jest dostępna w różnych gradacjach, co pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu można precyzyjnie dopasować narzędzie do szlifowanej powierzchni i uzyskać pożądany efekt szlifowania.

Blue Dolphin
KST_21144
10
Gradacja
GR220
Typ produktu
kostka ścierna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kostka ścierna ścięta Blue Dolphin GR220

Kostka ścierna trapezowa ścięta Blue Dolphin GR220

4,83 zł
brutto