• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 100 mm
Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 100 mm

Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 100 mm

16,05 zł
bruttoPędzel do impregnacji drewna Schuller Timber to profesjonalny pędzel, który został specjalnie zaprojektowany do aplikacji lazurów oraz innych środków do impregnacji drewna. Pędzel ten pochodzi z serii Timber, która obejmuje wszystkie pędzle z trzonkiem z tworzywa sztucznego dedykowane do tego typu prac.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber to profesjonalny pędzel, który został specjalnie zaprojektowany do aplikacji lazurów oraz innych środków do impregnacji drewna. Pędzel ten pochodzi z serii Timber, która obejmuje wszystkie pędzle z trzonkiem z tworzywa sztucznego dedykowane do tego typu prac.

Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber charakteryzuje się mosiądzowaną skuwką, co zapewnia wygodne i trwałe mocowanie włosia do narzędzia. Włosie pędzla zostało skomponowane specjalnie do materiałów płynnych, takich jak lazury i impregnaty, co umożliwia równomierne rozprowadzenie produktu na powierzchni drewna.

Seria pędzli Timber to narzędzia malarskie, które zostały stworzone z myślą o profesjonalnych i wymagających klientach. Mieszanka włosia pędzli z tej serii jest skomponowana w taki sposób, aby umożliwić precyzyjne aplikowanie produktów na drewno, jednocześnie zapewniając wysoką jakość wykonania. Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber to idealne narzędzie dla osób, które poszukują pędzla o wysokiej jakości i trwałości, który pozwoli na uzyskanie idealnego efektu końcowego.

Schuller Eh'klar
71101
64
Długość włosia
60 mm
Zastosowanie
do impregnacji drewna
Grubość
20 mm
Materiał uchwytu
tworzywo sztuczne
Szerokość
100 mm
Typ produktu
pędzel

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber 100 mm

Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 100 mm

16,05 zł
brutto