• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel płaski Schuller Maduro M 70 mm
Pędzel płaski Schuller Maduro M 70 mm

Pędzel płaski Schuller Maduro M 70 mm

12,76 zł
bruttoPędzel płaski Schuller Maduro M to produkt z doskonałej serii pędzli Maduro, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz profesjonalnymi parametrami pracy. Pędzel ten został zaprojektowany z myślą o wymagających projektach malarskich, gdzie precyzja oraz równomierność aplikacji farby są kluczowe.

21 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel płaski Schuller Maduro M to produkt z doskonałej serii pędzli Maduro, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz profesjonalnymi parametrami pracy. Pędzel ten został zaprojektowany z myślą o wymagających projektach malarskich, gdzie precyzja oraz równomierność aplikacji farby są kluczowe.

Pędzel posiada płaski kształt oraz trzonek z tworzywa sztucznego, który zapewnia wygodne i stabilne chwycenie narzędzia podczas pracy. Mosiężna skuwka z kolei zwiększa trwałość i odporność pędzla na uszkodzenia mechaniczne.

Seria Maduro wyróżnia się wysoką zdolnością pobierania i zatrzymywania farby, co pozwala na równomierne i precyzyjne nanoszenie farby na powierzchnie. Ponadto, pędzle z tej serii charakteryzują się niskim poziomem pęcznienia włosia, co zapobiega deformacjom oraz przedłuża żywotność narzędzia.

Pędzel płaski Schuller Maduro M doskonale nadaje się do pracy z różnego rodzaju farbami i lakierami na bazie wody i rozpuszczalników. Dzięki solidnemu wykonaniu oraz dokładnemu przycięciu, pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej powierzchni malarskiej.

W przypadku profesjonalnej pracy z farbami i lakierami, pędzel płaski Schuller Maduro M to narzędzie, które zagwarantuje efektywność, precyzję i trwałość pracy.

Schuller Eh'klar
70366
21
Długość włosia
51 mm
Zastosowanie
wykończenie
Grubość
17 mm
Materiał uchwytu
tworzywo sztuczne
Szerokość
70 mm
Typ produktu
pędzel

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel płaski Schuller Maduro M 70 mm

Pędzel płaski Schuller Maduro M 70 mm

12,76 zł
brutto