• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kołek do styropianu 8x255 mm RAWLPLUG R-TFIX-8S-255 wkręcany z obtryskiem 100 sztuk
Kołek do styropianu 8x255 mm RAWLPLUG R-TFIX-8S-255 wkręcany z obtryskiem 100 sztuk

Kołek do styropianu 8x255 mm RAWLPLUG R-TFIX-8S-255 wkręcany z obtryskiem 100 sztuk

345,16 zł
bruttoOstatnie sztuki w magazynie

Kołek fasadowy wkręcany R-TFIX-8S to produkt o najwyższych parametrach, który rekomendowany jest do stosowania z systemami ociepleń (ETICS). Dzięki niemu nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze, ale także zyskujesz pewność solidnego i trwałego montażu, który przyczynia się do lepszej efektywności energetycznej budynku. 

1 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Uniwersalny kołek fasadowy wkręcany R-TFIX-8S to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów budowlanych, którzy dążą do najwyższej jakości i efektywności w montażu systemów ociepleń (ETICS). Ten produkt oferuje szereg zalet, które uczynią Twoje prace budowlane bardziej efektywnymi i wydajnymi.

Wysoka wydajność kotwienia: Unikalna konstrukcja strefy kotwienia pozwala na przenoszenie wysokich obciążeń, co znacząco ogranicza liczbę zakotwień zalecanych na metr kwadratowy. To oznacza, że potrzebujesz mniej kołków, co redukuje koszty i czas montażu.

Szybki montaż: Dzięki wstępnie zmontowanym elementom łącznika, montaż staje się znacznie szybszy, co przekłada się na oszczędność czasu i pracy.

Uniwersalny montaż na różnych podłożach: Nasz produkt doskonale sprawdza się na różnych kategoriach podłoży (A, B, C, D, E), co oznacza, że możesz go używać w różnych warunkach i projektach.

Precyzyjna aplikacja: Unikalna strefa kompresji kołka zapewnia precyzyjną i trwałą aplikację, eliminując problemy z luźnym montażem.

Stabilność układu ociepleniowego: Wysoka sztywność talerza (0,6 kN/mm) zapewnia stabilność układu ociepleniowego i skutecznie przeciwdziała drganiom wywołanym przez siły ssące wiatru.

Redukcja strat cieplnych: Dzięki zastosowaniu wysokiego obtrysku trzpienia stalowego, nasz kołek R-TFIX-8S-A2 ogranicza straty ciepła na elewacji, co przyczynia się do lepszej izolacji termicznej budynku.

Optymalna strefa kotwienia: Ten kołek osiąga najlepsze wyniki przy zastosowaniu zredukowanej do 25 mm strefy kotwienia, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla projektów wymagających precyzyjnej instalacji.

Rawlplug
R-TFIX-8S-255
1
Zastosowanie
do styropianu
Wymiary
8x255 mm
Średnica
8 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
100
Materiał wykonania koszulki
nylon
Materiał wykonania trzpienia
stal
Trzpień w zestawie
tak
Typ produktu
kołki

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kołek do styropianu 8x255 mm RAWLPLUG R-TFIX-8S wkręcany z obtryskiem 100 sztuk

Kołek do styropianu 8x255 mm RAWLPLUG R-TFIX-8S-255 wkręcany z obtryskiem 100 sztuk

345,16 zł
brutto