• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kołek rozporowy 6x50 mm RAWLPLUG 4ALL 50 sztuk
Kołek rozporowy 6x50 mm RAWLPLUG 4ALL 50 sztuk

Kołek rozporowy 6x50 mm RAWLPLUG 4ALL 50 sztuk

41,75 zł
bruttoOstatnie sztuki w magazynie

Kołek rozporowy Rawlplug 4ALL to produkt, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich osób, szukających solidnego i trwałego mocowania.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kołek rozporowy Rawlplug 4ALL to produkt, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich osób, szukających solidnego i trwałego mocowania.

Jego unikalna konstrukcja wewnętrzna ułatwia stabilne prowadzenie wkręta, co pozwala na łatwe i szybkie montowanie. Żebrowanie o kształcie zapewniającym wzmocnienie przyczepności kołka do otworu zapewnia maksymalną siłę trzymania i wytrzymałość mocowania. Linia podziału koszulki zaprojektowana jest w taki sposób, aby uzyskać jak największą powierzchnię styku po skręceniu koszulki w podłożach z pustkami i płycie gipsowo-kartonowej, co dodatkowo zwiększa stabilność mocowania.

Unikalny sposób czterokierunkowego rozszerzenia pozwala na aplikację kołka w każdym rodzaju podłoża, co czyni go niezwykle wszechstronnym i uniwersalnym rozwiązaniem. Solidna konstrukcja zapewnia wytrzymałość po zainstalowaniu, co oznacza, że kołek rozporowy Rawlplug 4ALL jest niezwykle trwałym i niezawodnym narzędziem. Skrzydełka antyrotacyjne wzmacniają przyczepność kołka w szerokim zakresie podłoży, w tym w miękkich podłożach murowych i w płycie gipsowo-kartonowej.

Dzięki temu kołek rozporowy Rawlplug 4ALL może być stosowany w różnych warunkach, zapewniając stabilne i trwałe mocowanie.

Rawlplug
4ALL-06050+4560
1
Zastosowanie
uniwersalne
Wymiary
6x50 mm
Średnica
6 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
50
Materiał wykonania koszulki
nylon
Wymiary koszulki
6x50 mm
Wymiary wkręta
4,5x60 mm
Materiał wykonania wkręta
stal
Wkręt w zestawie
TAK
Typ produktu
kołki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kołek rozporowy 6x50 mm RAWLPLUG 4ALL

Kołek rozporowy 6x50 mm RAWLPLUG 4ALL 50 sztuk

41,75 zł
brutto