• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kołek rozporowy 10x50 mm RAWLPLUG 4ALL 25 sztuk
Kołek rozporowy 10x50 mm RAWLPLUG 4ALL 25 sztuk

Kołek rozporowy 10x50 mm RAWLPLUG 4ALL 25 sztuk

73,23 zł
bruttoObecnie brak na stanie

Kołek rozporowy Rawlplug 4ALL to produkt, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich osób, szukających solidnego i trwałego mocowania.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kołek rozporowy Rawlplug 4ALL to produkt, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich osób, szukających solidnego i trwałego mocowania.

Jego unikalna konstrukcja wewnętrzna ułatwia stabilne prowadzenie wkręta, co pozwala na łatwe i szybkie montowanie. Żebrowanie o kształcie zapewniającym wzmocnienie przyczepności kołka do otworu zapewnia maksymalną siłę trzymania i wytrzymałość mocowania. Linia podziału koszulki zaprojektowana jest w taki sposób, aby uzyskać jak największą powierzchnię styku po skręceniu koszulki w podłożach z pustkami i płycie gipsowo-kartonowej, co dodatkowo zwiększa stabilność mocowania.

Unikalny sposób czterokierunkowego rozszerzenia pozwala na aplikację kołka w każdym rodzaju podłoża, co czyni go niezwykle wszechstronnym i uniwersalnym rozwiązaniem. Solidna konstrukcja zapewnia wytrzymałość po zainstalowaniu, co oznacza, że kołek rozporowy Rawlplug 4ALL jest niezwykle trwałym i niezawodnym narzędziem. Skrzydełka antyrotacyjne wzmacniają przyczepność kołka w szerokim zakresie podłoży, w tym w miękkich podłożach murowych i w płycie gipsowo-kartonowej.

Dzięki temu kołek rozporowy Rawlplug 4ALL może być stosowany w różnych warunkach, zapewniając stabilne i trwałe mocowanie.

Rawlplug
4ALL-10+6060
Zastosowanie
uniwersalne
Wymiary
10x50 mm
Średnica
10 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
25
Materiał wykonania koszulki
nylon
Wymiary koszulki
10x50 mm
Wymiary wkręta
6x60 mm
Materiał wykonania wkręta
stal
Wkręt w zestawie
TAK
Typ produktu
kołki

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kołek rozporowy 10x50 mm RAWLPLUG 4ALL

Kołek rozporowy 10x50 mm RAWLPLUG 4ALL 25 sztuk

73,23 zł
brutto