• Darmowa dostawa od 1000zł
  Mieszadło trójłopatkowe 160mm M14 Blue Dolphin
  Mieszadło trójłopatkowe 160mm M14 Blue Dolphin
  Mieszadło trójłopatkowe 160mm M14 Blue Dolphin

  Mieszadło trójłopatkowe 160mm M14 Blue Dolphin

  88,17 zł
  brutto  Mieszadło trójłopatkowe Blue Dolphin z mocowaniem M14 to niezbędne wyposażenie każdego profesjonalisty oraz pasjonata prac budowlanych, który ceni sobie jakość, trwałość i efektywność podczas mieszania zapraw i materiałów półpłynnych. Dzięki temu narzędziu, prace budowlane staną się bardziej precyzyjne i efektywne.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Precyzja Wymieszana z Wytrzymałością! Bezawaryjne Mieszanie, Trwała Konstrukcja, Twoje Kluczowe Narzędzie Budowlane!
  Mieszadło trójłopatkowe Blue Dolphin z mocowaniem M14 to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów, którzy stawiają na precyzję i wydajność podczas mieszania lepkich zapraw oraz materiałów półpłynnych z dodatkiem piasku lub żwiru.  Oto kilka kluczowych zalet tego innowacyjnego mieszadła:  • Dokładne mieszanie lepkich zapraw: Dzięki trójłopatkowemu designowi, mieszadło Blue Dolphin skutecznie miesza lepkie zaprawy, zapewniając równomierne połączenie składników. Proces ten jest kluczowy dla uzyskania jednolitej konsystencji i optymalnych właściwości materiałów.
  • Ruch w górę i w dół: Mieszadło wykonuje ruch mieszanej masy w górę i w dół, co przekłada się na efektywne wymieszanie materiału. Ten dynamiczny ruch zapewnia, że zaprawa czy materiały półpłynne są precyzyjnie i kompleksowo połączone, eliminując ewentualne grudki czy nierówności.
  • Solidna konstrukcja z wytrzymałej stali: Mieszadło zostało wykonane z wytrzymałej, twardej stali, co sprawia, że jest niezwykle trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. To narzędzie, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających prac budowlanych.
  • Malowanie proszkowe dla trwałości: Mieszadło trójłopatkowe Blue Dolphin zostało pokryte warstwą malowania proszkowego, co nie tylko nadaje mu estetyczny wygląd, ale również chroni przed korozją i uszkodzeniami, zapewniając trwałą funkcjonalność.
  • Bezawaryjna praca na długi okres: Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, mieszadło Blue Dolphin gwarantuje bezawaryjną pracę przez bardzo długi okres. To oszczędność czasu i środków, ponieważ nie trzeba martwić się o częste wymiany narzędzia.
  • Mocowanie M14: Mieszadło wyposażone jest w mocowanie M14, co sprawia, że jest kompatybilne z szeroką gamą urządzeń i elektronarzędzi, co zwiększa jego uniwersalność.
  Blue Dolphin
  MTN_23971
  9
  Rozmiar
  160mm
  Mocowanie
  M14
  Wytwarzany ruch
  pionowy
  Typ produktu
  mieszadło

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Mieszadło trójłopatkowe 160mm M14 Blue Dolphin

  88,17 zł
  brutto